Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha szexel zsarolnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szexel zsarolnak?

Figyelt kérdés

Van egy exem, akit még mindig szeretek. Aztán összejöttem egy másik fiúval, de nem működött mert nem belé vagyok szerelmes, és ezzel nagyon megbántottam szakításnál. Egy ideig nem is beszéltünk, de aztán kibékültünk és bele mentem abba h barátság extrákkal viszonyban legyünk.

És azóta mindig az van, h minden nap veszekszünk a másik exem miatt, és ilyenkor mindig megsértődik, és lecsesz h miért van az h ő törődik velem és barátként tekintek rá, a másik srác meg köcsög de mégis szeretem.

És igaza van, mert ő tényleg megérdemelené a szerelmemet, de nem tudom irányítani az érzéseimet és ezt nem érti meg.

És amikor veszekszünk és bocsánatot kérek akk mindig azzal akarja lezárni, hogy ha beengedem análba akkor megbocsájt.

De én meg gyűlölöm az anál mert fáj, természet ellenes, undorító, megalázó és rosszul esik h nem akarom de mégis erőlteti.

Elegem van, h mindig ezzel zsarol...

Mit tegyek hogy megértsen engem?


2021. ápr. 14. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Elegem van, h mindig ezzel zsarol...

Mit tegyek hogy megértsen engem?"


Semmit.

Egyszerűen szakítsd meg vele, és a másik sráccal is a kapcsolatot.

Ugyanis sem egy szexen alapuló kapcsolatban, sem pedig egy olyan emberrel, akit nem is szeretsz, nem leszel boldog!

2021. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aha, és ő megérdemli szerinted a szerelmedet... Hagyd a francba! Mit tegyél? Ne feküdj le vele, tiltsd a számát, faceről, semmi kapcsolat vele. Egy ilyen egyet érdemel: nagy ló**zt a seggébe!

Azért zsarol, mert hagyod magad zsarolni. Az érzéseket nem lehet irányítani, mindegy hogy a másik mennyire érdemelné meg vagy sem, hogy szeresd. És megsúgom így szép netesen, ez a csávó se bocsánatot, se semmit nem érdemel, legfőképp a szerelmedet nem. Ha annyira szeretne, mint azt mondja, nem zsarolna, nem tenne olyan, amit te nem szeretsz khm anál khm.


Állj a sarkadra, na hagyd magad!

2021. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi eszed van, akkor megérdemled a sorsodat! Én is szívesen kipróbáltam volna ezt az opciót, ha a párom beleegyezett volna, de mivel nem egyezett bele, eszem ágában sincs erőszakoskodni vele - sem fizikálisan, sem pszichésen. És ez azért van, mert szeretem, tisztelem a páromat azon a szinten, hogy nem alázom meg, - tudva legalábbis nem! Likvidálni kell az életedből ezt a kapcsolatot, - persze csak akkor, ha jót akarsz magadnak!
2021. ápr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de te kavartad meg magadnak a fekáliát, hát most viseld is a következményeit!

A zsarolós srácot hagyd ott.

2021. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!