Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha antidepresszanst szedek 3...

Ha antidepresszanst szedek 3 napja(mindennap egy felet vettem be) medddig fog tartani a szörnyű mellekhatasa? Nem kaptam mellé nyugtatót. 24/l

Figyelt kérdés

A tünetek 1.-2.nap: álmosság, szédülés, erzelemmentesseg, csak totyogva tudtam menni, nagyon lelassultam, allandoan kiszárad a szám.


Jelenleg a 3.nap: reggel amikor felkeltem utána rögtön éreztem, hogy ráz a hideg, görcsöl, faj a fejem.


Bevettem utána : mégjobban rázott a hideg, majd 3 óra mulva elmult.

Izomfájdalom, remeges, szajszaradsag, gyengeseg, szédülés, fejfájás, étvágytalanság, üresség erzet. .


Bocsi ha rosszul írtam, tényleg nagyon megvisel. Nem tudom mit tegyek....

Köszönöm a válaszokat.


2021. ápr. 17. 16:09
 1/5 anonim válasza:
1-2 hét is lehet, mire beáll a dolog. Nyugtató nem kell mellé!
2021. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:

hozzá kell szoknia a szervezetednek a gyógyszerekhez. ez lehet akár 2-3 hét is.

kitartás!

2021. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jobban érzed magad?
2021. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdésed, inkább abbahagytam, mert 3. Nap már a villát sem tudtam megfogni, nem éreztem éhséget sem, kb csak bámultam magam elé.... Nekem nem vált be.
2021. ápr. 22. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nemmegoldas! Beszelj a dokival akkor
2021. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!