Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy néha...

Mitől lehet az, hogy néha akaratom ellenére angolul gondolkodok?

Figyelt kérdés

Már azt is mondták, hogy amikor magyarul beszélek valakivel, van amikor felét angolul mondom, de én ezt természetesnek veszem, vagyis nem veszem észre, hogy nem magyarul beszélek. Vannak amikor csak angolul jut eszembe egy kifejezés, szó pedig alap szavak, pl iskola, anya, apa.

Magyar az anyanyelvem. Egész családom magyar.



2021. máj. 4. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy bizonyos szint után teljesen normális. De magyar beszélgetésben fogd vissza az angoloskodást, mert cseszett nagy sznobnak tűnsz tőle.
2021. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ha mondjuk nagyon sok filmmet angolul nézel egyfojtában vagy valamiért egyfojtában ezt a nyelvet hallod akkor az agyad is elkezd átállni.
2021. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2021. máj. 4. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezek a siralmas dolgok. Amikor valaki fél éve kint él, és angol szavakat kever bele. Kulturált fazon őrzi az anyanyelvét, ezt elkülöníti.
2021. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hunglishnek hívják ezt amit leírtál a kérdésben. Engem egyáltalán nem zavar.
2021. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én irigyellek, jó lehet ilyen szinten lenni angolból.
2021. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!