Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeptember óta angolul gondolk...

Szeptember óta angolul gondolkodok. Ez még változhat?

Figyelt kérdés

Még csak 16 vagyok,de akkor 15,mikor ez kezdődött.

Nem tanulok angolt emelt óraszámban,nem élek külföldön.

Nem is nehéz számomra az angol (nyolcadikosként már volt középfokúm,most felsőre hajtok) és elsőtől tanultam.



Nem is kellett gyötörni ,késztetni magam,a nyelven való gondolkodás a fejembe ment.Min. 80%ba angolul gondolkodok.


Ez még fog változni vajon? Nem baj hogy ez a helyzet van velem? Igazából örülök hogy ilyen jól a fejembe ment,erőlködés nélkül. De közbe tudom hogy magyar vagyok,és hát az anyanyelvem az magyar.


Bocsi ha hosszú, de tényleg érdekelne.

Már olvastam hasonló más kérdéseket az oldalon, de konkrétan az érdekel hogy ez el fog-e múlni.


2013. máj. 3. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Nade magyarul soha nem gondolkodsz?

A hétköznapi életben

2013. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Sztem ez abnormális
2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Magyarórán is angolul jutnak eszedbe a dolgok?

Ne hülyíts már

2013. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát ha megyek az utcán, ha a suliból jövök haza, ha az ebédlőben vagyok,angolul. De a suliban is, meg általában.

Nem csak angol órán.. Magyar órán esetleg nem.. De igazából,akármilyen hülyén is hangzik,órákon annyit nem is gondolkodok.Figyelem a tanárt és kész..


Van amikor magyarul jut eszembe pár dolog, de csak úgy magától ,amikor épp úgy adódik.De legtöbbször nem ez jellemző :SS

Mikor valakivel beszélek magyarul, akkor inkább magyarul gondolkodok, de magamba meg inkább angolul.

Amúgy az is igaz, hogy valamikor szívesen mondanék valamit egy másik nyelven..csak nem mondom. De csak néha.


Amúgy ezt most még leírni is szégyellem :((

2013. máj. 3. 22:54
 5/23 A kérdező kommentje:
Bocsi ha zavaros, de tényleg függ a helyzettől is.
2013. máj. 3. 22:54
 6/23 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Nem tudom válasz volt-e ez a kérdésedre. De lényegében igen, a hétköznapi életben. Vagy nem tudom hogy értetted.
2013. máj. 3. 22:57
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki. Főleg, hogy magyarul is egész tűrhetően fejezed ki magad. Használd fel ezt a képességedet, hogy minél jobban megtanulj angolul, jól fog jönni. :)

Azért légyszi ne hanyagold a magyart, ha teheted, használd a magad érdekén túl Magyarország érdekében is a képességedet.

2013. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Pedig nem dicsekvésnek szántam ...

Szerintem ilyennel hülyeség lenne dicsekedni..

2013. máj. 3. 23:07
 9/23 anonim ***** válasza:
43%

Menj el nyelvvizsgázni

Talán utána "elmúlik"

2013. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet, hogy "párhuzamosan" gondolkodsz?

Tehát magyarul meg angolul egyszerre

De ezen kár meditálni

Sztem tedd le a nyelvvizsgát s utána meg fogsz nyugodni

2013. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!