Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az önfejlesztés tényleg...

Az önfejlesztés tényleg megy/működik? Érdemes energiát és időt beleáldozni?

Figyelt kérdés

Van rá konkrét példa hogy valakinél működik?

Úgy érzem meg vagyok rekedve egy "szinten". Nekem pl nehezen megy a kommunikáció az emberekkel, gyatra a szókincsem, (4 fal között vagyok már egy ideje) akkor annyi lenne a dolgom ha ezen változtatni szeretnék, hogy sokat olvasok és emberek közé megyek tudatosan és próbálok minél többet beszélni? Na meg mennyi idő a változás, mennyi idő míg eljutok egy szintre? (gondolom nem egyik napról a másikra, ez egy lassú folyamat?) Na és honnan tudom hogy már vagyok egy szinten, fejlődtem? Illetve így van ez mindennel h fejleszthető javítható bármilyen emberi tulajdonság, csak időt és sok sok energiát kell belefektetni?


2021. máj. 7. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Hát valószínúleg sokat segítene, hogy ha emberekkel próbálnmál rengeteget beszélni, csak légy pozitív, mert senki se szeretne egy olyan megkeseredett emberrel beszélni, aki őket is lelombozza...
2021. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!