Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt olyan diéta, amelyet...

Volt olyan diéta, amelyet kipróbáltatok, de csak rosszabb lett tőle?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy visszahíztatok, rossz lett a közérzetetek vagy esetleg meg is betegedtetek tőle.

2021. jan. 9. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
90 napos diéta.
2021. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem volt ilyen, de annyit megjegyeznék hogy olyat nem szabad csinálni hogy nem eszel semmit vagy csak nagyon keveset mert akkor "energia takarékra" kapcsol a szervezet, le lassul az anyagcsere és pár nap után nem hogy fogyni nem fogsz hanem hízhatsz is.
2021. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! A 90 napos diétával mi volt a baj?
2021. jan. 9. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Betartottam mindent a 90 napos diétánál. Fogytam 17 kilót. Viszont kiderült ez nem egészséges fogyás. Úgy néztem ki mint aki éppen egy rákos betegségből lábadozik. Az ételek szétbontása ( voltak napok ahol csak folyadék mehetett, és ez egy fizikai munkát végző embernél nagy hiba) szóval nagy hiba volt. Gyomor bántalmak jöttek, majd anyagcsere problémák. Amikor letelt a 90 nap, nem azt kaptam, hogy " gratula, fogytál 17 kilót (91 kilóból 160cm ) hanem azt, hogy "te jóég!! Beteg vagy? Borzalmasan nézel ki. Összeestél, fekete karikák a szemed alatt stb. Tényleg elég betegesnek látszódtam. Mint írtam jöttek a gondok. Orvoshoz jártam, főleg a gyomorpanaszaim miatt. Még 1 év sem kellett, visszahíztam 96 kilóra. Pedig nem zabáltam.

2 év után újra elkezdtem a fogyókúrát, jobban mondva a teljes étrenváltozást kalóriaszámolással, és sporttal. Mindent, mindenből ettem, csak kiszámoltam, hogy miből mennyit. Nem kellett semmiről lemondani, sportoltam mellette.A sportolás light sportolásnak kell értelmezni. Jelenleg 64 kiló vagyok, és ma azt kapom, hogy "de csinos vagy, nagyon szép az alakod stb" Jobban is érzem magam.

44/N (első voltam)

2021. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 90 napos diétával az a gond, hogy nem lehet örök életre tartani, és ha elkezdesz újra normálisan táplálkozni, visszajön. Én olyan 8 kilót fogytam vele, csinos is lettem, de két év alatt visszamászott az egész.

Víznapot nem tartottam, annyira nem voltam elvetemült. :)

2021. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!