Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miert van, hogy nehany...

Az miert van, hogy nehany ember teljesen ellentetes velemenyt szavaz fel vagy le?

Figyelt kérdés

Sokszor latom, ha gyakran frissitem az oldalakat, hogy hogyan szavaztak az emberek.


Gyakran tapasztalom, hogy sok ember teljesen ellentetes velemenyeket szavaz fel vagy le.


Es igen, nagy valoszinuseggel ugyanazok az emberek, amikor rovid idon belul az utolso szavazo tobb kommentnel 47%-os (ami raadasul egy eleg ritka hasznossagi aranyszam), ezt ti is tudjatok.


Es nem arrol van szo, mielott valaki mondja, hogy ket ellentetes velemeny nem zarja ki egymast.


En most itt kb. olyan temakrol beszelek amik nagyon szelsosegesek.


Pl:


Kerdes: "Kire szavaznal a valasztasokon?"


Valasz1: "MSZP"


Valasz2: "Fidesz"


Es mind a kettonel egy 61% os zold karika van, egyertelmuen ugyanaz az ember szavaz.


Nem pont ilyen kerdesek vannak, hanem hasonlo szelsosegesek, ahol nem igazan van opcio szavazni ket ellentetes velemenyre, mert ertelmetlen.


Ilyen hogy tortenik? Ennyire labilisak az emberek?


2021. jún. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk mert úgy használja a funkciót, ahogy kell. A példádban említett kérdésre mindkét kommentelő hasznos választ adott, vagyis értelemszerűen megkaphatják a hasznos értékelést.
2021. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem koztudott, hogy a legtobb felhasznalo nem "Hasznossag" alapjan szavaz, hanem hogy tetszik-e neki a komment vagy sem.


Mellesleg az hogy hasznos az meg eleg szubjektiv, nem gondolod?


Ha lehet ne ilyen semleges valaszokat irjatok legyszi...

2021. jún. 20. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem koztudott, hogy a legtobb felhasznalo nem "Hasznossag" alapjan szavaz, hanem hogy tetszik-e neki a komment vagy sem."

És ez most változtat bármin is? Ettől még igaz amit írtam, a példádban szereplő személy az, aki helyesen használta a funkciót, és a többiek azok, akik nem.


"Mellesleg az hogy hasznos az meg eleg szubjektiv, nem gondolod?"

Nem, az esetek nagy részében egyértelmű a dolog.

2021. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!