Finnyás lennék?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem tudok inni mások után, akárki beleiszik a poharamba, utána már nem tudom meginni. Ez nem csak az evőeszközökre vonatkozik, hanem a ruhadarabokra is, akárki vegye fel a ruhámat utána már nem kell nekem ( ez alól kivétel az anyám), inkább mindig annak a személynek adom, ha valaki vesz a Chipsemből úgy hogy az elött nem láttam hogy kezet mosott már nem kell nekem többé, a papucsot nem szeretem mások után felhúzni, a fèsőt, hajgumit nem tudom mások után hasznàlni.

Ez nagyon gáz?


2021. jún. 24. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Számomra már kicsit kórosnak is tűnik.
2021. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy próbáltam megváltozni de nem megy...


Ment a zöld

2021. jún. 24. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nagynéném ugyanez, gyerekként nála aludtunk, a törölközőket amiket használtunk mindig vittük haza mangunkkal, mert neki úgy már nem kellettek. elég ciki
2021. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Mindenkinek van valami "agylövése". Neked ez, ezek. Én azt az elvet vallom: mindenkinek tisztelni kell az "agylövését", egészen addig, míg valakinek nem árt vele.

DE. felmerült bennem a kérdés: mi a véleményed a csókról, és a szexről?

Ott ugyan igencsak testnedvek cserélnek gazdát... Szóval nem irigyellek.

(#2)

2021. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5) Igazából bele is gondoltam a dologba meg nem is, nem is tudom hogy mondjam...ha a csókra gondolok akkor nem érzek úgy mint ahogy fentebb írtam, ha tényleg bele gondolok az együtt lètbe akkor már húzom a számat...szóval remélem megváltozok. Csak így egyenlőre a család tagjaim a nagyon közeliek tudnak erről és mikor vendègsègben vagyunk vagy hasonló akkor nagyon kellemetlen tud lenni, vagy mikor a barátaim beleisznak az üvegembe és utána már nem tudom meginni, egyszerűen nincs hozzá "gyomrom" pedig én akartam de aztán.... hát ez van.



Köszönöm a választ.

Ment a zöld mindenkinek.

2021. jún. 25. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!