Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K popperek!^^ Mi a véleményet...

K popperek!^^ Mi a véleményetek a "Butter"-röl?(BTS) Csak én hiányoltam belöle a koreait?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 13:49
 11/91 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként leírtam korábban, hogy lehet spanyol zenét is angolul hallgatni, csak az már nem olyan. Pont a nyelv hangzása miatt olyan a spanyol zene is amilyen. Nem kizárólag az egymás után rakott hangok miatt. Bár lehet te is az a típus vagy aki szerint semmi szükség a különböző kultúrákra és nyelvekre.
2021. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
65%

A Big Bang Fantastic baby-je volt az első kpop szám, amit hallottam, és azóta benne vagyok a kpop világában, szóval sajnálom, de tévedtél. Amcsi pop-ot sem hallgatok, megválogatom, hogy mit hallgatok. És képzeld, nem, nem a BTS vagy a Blackpink a kedvenc kpop együttesem.

Egyébként sehol sem állítottam, hogy a kpop-nak nem egyedisége a nyelve, azt állítottam, hogy maga a kpop egy egyedi stílus, megvannak a saját stílusjegyei, és hogy engem nem zavar, ha valamelyik más/hiányzik, mert én nyitott vagyok a világra, az új és más dolgokra is. Nem véletlen hallgatok kpop-ot és egyéb, az átlag emberek között nem népszerű zenéket.

A különböző kultúrákról pedig csak annyit, hogy a magyaron kívül 3 nyelvet beszélek (és tervezem a negyediket tanulni ősztől), szóval ennyit arról, hogy "Bár lehet te is az a típus vagy aki szerint semmi szükség a különböző kultúrákra és nyelvekre.".


Egyébként meg sajnálom, hogy ennyire karót nyelt és szűklátókörű vagy. Te vagy az a típus, aki szerint csak fekete és fehér létezik a világon... elég fakó lehet az élet így. :/

2021. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
44%

4-es egyetértek

11 azt akarod mondani hogy bizony a ritmus avagy a szavak hossza lejtése és rezgése az a nem mindegy!

ha egy spanyol dalt valaki le akar fordítani angolra akkor az már sosem lesz olyan mint amilyen volt! mert egyszerűen a dal alap szerkezetét változtassák meg ezért van sokszor hogy teljesen más szöveget írnak rá vagy pedig ami jobban eltér mert nem jön ki a rendes fordítással de még akkor sem fog tudni kijönni

lényeges hogy pl egy a hangot nem lehet i vagy bé vagy e hangra formálni (most a tényleges betűkről beszélek) persze ezek a számok alapból angolra lettek tervezve de még ekkor is az a baj hogy maga a koreai zenének van egy stílus jegye ami a koreai nyelvre szavakra lett tervezve (pont mint a spanyol vagy latin zene) egyszerűen olyan stílus jegyeket tartalmaz a koreai zene amiket nehéz nagyon nehéz angol nyelvre át vinni mert sok hang nincs is az angolban ami a koreaiban benne van (ezért is tanulnak nehezen angolul)


a lényeg a lényeg ez már nem kpop ez már vicc a bts nagyon le fog csúszni! lehet "hybe"olni az angolt illetve amcsi piacot de 1-2 év és jön a következő hullám valamint sosem fognak fizetni annyit mint a keletiek!!!

a keletieknek ez a stílus meg nem tetszik!


bocsánat de 1 hónapja nincs meg a fél milliárd!!! ez mindent el árul a dologról!!!


és már csak személyes vélemény de nem személyes inkább meg látás akit ez meg sért vagy túl érzékeny az ne olvassa tovább!!!! ":D


na most maga a szám elég gyenge! ez ilyen bruno mars lazy style koppintás akart lenni nagyon sok benne az amcsi pop elem túl sok is! miközben a sminkek és stílus-hajak nagyon át mentek feminin-be bocs de 1-2 tag nagyon bu zisan néz ki! a smink-ből tényleg vissza vehetnének mert ha amcsi stílussal dolgoznak ilyen sminkkel akkor az a full buz ik azaz a floridai melegek akik a pride-on szoktak női cuccokat viselni! tudjátok az a cunci mókus tudom hogy akarsz típus... ":DDD

ez most nem sértésnek ment de már 25+ os tagokat tesznek bele olyan sminkekbe amik nagyon nőiesek mindezt amcsi piacon amcsi stílussal angol zenével ami meg a floridait tükrözi...


maga a szám nem lenne rossz... egy könnyed szám de hát akkor ne is legyen akkora promóció hogy robbannak meg minden mert annyit nem ér ja és akkor lenne jó ha amcsiban lennének mint amcsi pop de mint kpop ez botrányos és tényleg az alja már mindennek...


a cím az mi is? butter? most ezzel valami szexuális dolgot akarnak leplezni mint a bp a ice licking-el vagy pedig már mindegy hogy mi a cím mindegy milyen kaksi maksi jó lesz a fanoknak... ez kb az a szint akkor amikor a boltban a büdös húst akarják el adni hogy jó lesz az a hülye parasztoknak...


ami most megy az már kegyelet sértés komolyan... nagyon nagy lejtőn mennek és észre sem veszik de még csak a cég sem főleg azzal a húzással hogy ki dobták a gfriendet (habár ők is egy ponton megérdemelték ezt...) és most komoly bevétel csökkenésük van valamint az új lány banda sajnálatosan meg fogja inni ennek a levét! de lehetséges hogy az új fiú banda is... :S

nagyon érződik hogy a hybe avagy bighit komoly bevétel problémákkal fog küszködni hamarosan amit saját maga csinált!

2021. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
13%
12 "megválogatom, hogy mit hallgatok." lol ":DDD ne haragudj de ezen szakadok :"DDDD jó persze van jó kpop és rossz kpop is... de mindgegy D:D:DD
2021. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
35%

#12 a tipik mai generáció, szarjunk telibe mindent aminak van egyedisége és értéke, éljünk egy álomvilágban. Egyébként nem érdekel, hogy hány nyelven beszélsz, mert én is beszélek 3 idegen nyelvet, ezzel nem vagy ám nagy király. Vagyunk ezzel még így páran. Kettő, hogy nem egy helyen éltem külföldön. Kezdve Kanadával, Ausztriával és Japánnal. De én nem hősködök ilyenekkel, mert egy amit leírsz, az lehet h úgy igaz, hogy én vagyok apád XD Úgyh teljesen mindegy miket írsz. A megnyilvánulásaid árulnak el, nem az amit összekamuzol. Az meg, hogy mennyi nyelven beszélsz, attól még lehetsz olyan amit leírtam korábban. És nem én vagyok korlátolt, csak nem vagyok hajlandó végletekben gondolkodni, és amiről te beszélsz az is egy véglet. Ugyanis ezzel tesznek tönkre egy műfajt. 2020-ban is hallhattad a Fantastic Baby-t úgyh erről ennyit. Nem hinném, h 2012 óta vagy benne a kpopban, mert akkor észrevennéd a különbséget. Vagy csak simán ezt sem veszed észre, arra meg nem lennék büszke.

#13 teljesen egyetértek, szépen leírtad

2021. júl. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
49%
Még szerencse, h vannak még valódi kpop együttesek, akik koreaiul énekelnek. A BTS meg úgy teszi tönkre magát ahogy akarja. A HYBE 1-2 év hírnév miatt köpi szemen azokat a rajongóit, akik a kezdetektől ott vannak mellettük. Én ehhez nem akarok aszisztálni bocsánat. De a Blackpink is ugyanezt csinálja. Azért, hogy egy normális albumeladást tudjanak produkálni, amcsi collabok tömkelegét tolják, angolul énekelnek és teljesen más stílust nyomnak, mint ahogy az ember megismerte őket, és amiért elkezdték őket szeretni sokan. Többek között én is. Mivel a Blackpinket igenis nagyon szerettem, de ők (vagyis YG) is a BTS útját választották. Hát legyen, sajnálom ugyan, de tenni ellene úgysem tudok. De azt elmondhatom, hogy 1-2 év és akkorát koppannak, hogy onnan nem pattannak vissza. És ezt mindkettő köszönheti az idióta cégének, aki nem emberként tekint rájuk, csak pénzeszsákként kezeli őket. A BTS különösebben sosem állt közel a szívemhez. Mindig is inkább a női bandák vonzottak, de azt elismerem, hogy voltak nagyon jó zenéik, de a mostaniak nekem nem jönnek át. Már nagyon telibeszarja a HYBE is, mert úgyis meghallgatják, mert a fanoknak teljesen mindegy. Azok a fanok akiknek a jórésze csak a Dynamite-t és a Butter-t ismeri. Azoknak minden mindegy, mert nincs összehasonlítási alapjuk.
2021. júl. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
55%

#13 egyébként a tökre lehet látni, h a HYBE a TXT-vel sem sokat törődik. Nem is értem minek hoznak ki egy másik fiú bandát, ha szarnak rá magasról. A BTS mellett ők sem tudnak megélni. Vicc az a nézettség amit ők is tudnak produkálni ahhoz képest, hogy a nagy HYBE egyik badája.

Demindegy mert az új bandáit em fogja másképp kezelni. A cég egyébként jól indult és vihette volna többre is, de belehülyültek a hírnévbe szerintem.

2021. júl. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
73%

16 na igen ez pontosan így lesz!

annyit hozzá teszek hogy ezek a fanok nem fizetnek "only fan" tagságot membershipet nem veszik az albumokat nem veszik a fotó könyveket nem veszik a papucsokat az emblémákat meg azokat a világítós cuccokat amit koncerten használnak! nem ők max el mennek a koncertre azt ennyi de ekkor a 20 fős staff + manager + ceo le húzhatja a rolót! mert ez a nyugati berendezkedésnek kedvez ahol van 1 manager azt ennyi! mindenki más idény munkás! habár ha te vagy csobot adél akkor még manager sem kell :"DDD

2021. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
49%
Van benne valami. Dehát a sok vak nem látja, mert valójában azt sem tudják a kpopról, h eszik-e vagy isszák, mert 1-2 éve csöppentek bele. Meg nem is úgy tekintenek a kpopra mint a veterán fanok, akik látják, h hiva veszet ez az egész.
2021. júl. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
15%
17 ott van még az enhypen is ami oké 2 cég osztozik de ugyan már... a hybe irányítja őket +ők szinte új banda! a gfriend is úgy volt hogy jaj csak a hybe segít nekik aztán közben a bighit úgy irányította őket ahogy akarta ezért is volt egy totál megkergülés a részükről amibe bele is buktak jó formán mert az eladások és egyéb siker a felére ment a lényeg a lényeg a hybe irányítja ténylegesen az enhypent is akik tényleg nagyon új banda és tényleg a txt-re köpnek jóformán és még akkor itt az új fiú banda illetve lány banda is
2021. júl. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!