Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K popperek!^^ Mi a véleményet...

K popperek!^^ Mi a véleményetek a "Butter"-röl?(BTS) Csak én hiányoltam belöle a koreait?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 13:49
 71/91 anonim ***** válasza:
100%

Oke, miert van az hogy mindenkép kell lenni valaki olyannak aki megírja h neki ez nm tetszik a másik véleményében, ez a probléma vele stb

...ez mégcsak nem is egy olyan kérdés volt, amire van fix válasz....Milyen alaku a Föld? Na ez egy fix válaszos kérdés...de ez hogy mi a véleményünk a Butterről..csak fogadjátok mar el mások véleményét...ha valaki beleszól abba amit a másik gondol, akkor abból jó, hogy vita lesz...már nem is emlékszem miből volt a vita....talán abból hogy valaki megemlítette hogy ő nem csak a nyelvet nézi a kpopnál....miért kell ebbe is belekötni??? Még egy ekkora hülyeséget.....SAJÁT VÉLEMÉNYE VAN MINDENKINEK

....és a kérdező is arra számított, hogy a feltett kérdésre fog választ kapni...



És az ARMY egy család....nem állnátok le a kritizálással??

2021. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
77%
71 igazad van egyet kivéve! család? milyen család?????!!!! még ha a bts-re mondod mert azért 7-8 év egxütt élés tényleg komoly dolog de hogy az egyik legtoxikusabb fan bázisra? mióta család több száz ezer és millió ember akik nem is ismerik egymást? az army nem egy család az army egy fan bázis...
2021. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
85%
Én azt mondtam amit a BTS gondol rólunk...és hiába vagyunk egymás számára mind idegenek, egy dolog mégis mindönket összeköt, ami nem más mint a zenéjük...Lehet az angol
2021. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
88%
* koreai, japán de felőlem még akár lengyel vagy német is...a zenéjük mindig ugyanazt fogja nekem jelenteni.
2021. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az szánalmas aki nem tudja elfogadni más véleményét és itt veszekszik nem tudom mióta azon, hogy fujj angolul énekelnek blabla

I know y'all mad ❤️

2021. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
20%

75 az a fránya tükör ugye...? ":D

73 attól az még nem igaz csak mert azt kellett mondaniuk amit a fanok hallani akarnak meg amit a cég kikövetel...

ennyi erővel akkor már az összes keresztény család sőt jobbat mondok mindenki a világon mert van 1% közös gén állományunk!!!

éljen a beltenyészet!!! 3:D

2021. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
85%

#76 pontosan azt csinálod amit a 71.válaszomban kifejtettem...Muszáj hogy valaki belekössön valaki véleményébe...Attól, hogy neked ez a véleményed, én még hiszek abban hogy ők nem játszák meg teljes egészében magukat. Órákat veszekedhetnénk itt erről, de a világszemléletemet és azt ahogy róluk vélekedek senki sem fogja tudni megmásítani....



UI: Milyen érdekes hogy a 73/74/75 kérdés még néhány perce 100% os értékelést kapott, de mivel egyesek nem tudják elfogadni azt hogy az embereknek van saját véleményük ezért inkább lepontozzák....eléggé kicsinyes ez....nem gondoljátok?

2021. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki ugyanazt csinálja, de mindegy. Teljesen mindegy, hogy melyik oldallal ért egyet. Az egyik fél sem tudja elfogadni a másik véleményét. Ez annyira vicces, hogy az egyik ugat, hogy elkéne fogadni a másik véleményét, amikor ő sem fogadja el a másikét. A hibát magában sosem veszi észre senki :)
2021. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
7%
#78 Az emberi természet már csak ilyen....ha valaki támad...mindenki visszatámad....csak éppenséggel nem mindegy hogy ki kezdeményezi a harcot. Mert hogy én nem kezdtem el senkit sem kritizálni az egyszer biztos....csak ha engem elkezdenek, azt nem szeretem szó nélkül hagyni.
2021. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszont azt is nehéz megmondani, hogy ki kezdte, mert valaki ugyanazt támadásnak veszi, a másik meg nem. Szóval így visszavezetni, hogy ki kezdte, kb lehetetlen, mert lehet valaki már a te véleményedet támadásnak vette. Ez is ember függő.
2021. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!