Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » K popperek!^^ Mi a véleményet...

K popperek!^^ Mi a véleményetek a "Butter"-röl?(BTS) Csak én hiányoltam belöle a koreait?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 13:49
 81/91 anonim ***** válasza:
0%

79 akkor ne szeresd ilyen egyszerű... az hogy te mit gondolsz az egy dolog de ettől függetlenül nem kell valóságnak ábrázolni... attól mert még a bts mond valamit az nem azt jelenti hogy úgy is gondolja tudják pontosan jól hogy a nagy család szét zaklat mindenkit sőt egymást is megölik meg tapossák ha az kell... az hogy te elhiszel bármit amit mondanak az csak sajnálatra méltó :(

a fránya tükröt meg pont ezért írtam! a vita ott kezdődött hogy a magát megint csak elfogadónak tituláló oldal megint nem bírja elfogadni hogy valakinek ez nem tetszik szerinte ez nem kpop! ennyit erről persze bizonygathatod még oldalak oldaláig hogy bizony ez nem igaz! hajrá :"DDDD mutasd meg mekkora kpop fan vagy :DDD

2021. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
100%
Ezaz srácok, csajok mindjárt 100 válasz lesz addig én nezegetem magam picit a tükörben 😋
2021. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
83%
Durva....majdnem 100 válasz...és ebből 99% - nyi veszekedés :'D A kpopos kérdéseknek ugy néz ki nehéz a túlélés
2021. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%
Általában az első oldalon kívül nem érdemes nézni az ilyen kérdéseket. A válasz annyi idő alatt megszületik, a többi a veszekedés. Bár néha vannak érdekes gondolatok, én végig szoktam olvasgatni azért :) Mindenből csak tanul az ember.
2021. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit szomorú hogy itt még az első oldal sem élte túl :( De azért vannak tényleg értelmes gondolatok.
2021. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 81-es....már nem azért de te kifordítod a 79-es szavait...ahogy az egyik kommentjében is említette...hisz abban hogy NEM TELJES EGÉSZÉBEN játszák meg magukat...Mindenki tud arról, hogy nekik meg van adva hogy mit hogy csináljanak, de azért én is kötve hiszem, hogy ne szeretnék a rajongóikat és minden egyes szavuk csak a kiadóé lenne...Ha pedig mégis így van...Kell valami amiben az emberek hihetnek, nem gondolod? Ezért nem roppanunk össze....Van aki Istenben hisz, van aki a könyvek adta tudásban és van aki egy sztárban és a szavaiban...Valami kell ami reményt adjon..



És most kedves kommentelők: MÉGIS HOGY A FENÉBE KEVEREDTÜNK EL EGY EGYSZERŰ: mi a véleményetek a Butterről KÉRDÉSTŐL A FILOZÓFÁIG???? WTF???

2021. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim válasza:
100%

"hisz abban hogy NEM TELJES EGÉSZÉBEN játszák meg magukat."


Ha valaki egy (forintba átszámolva) milliárdos vagyonú együttesnek a tagja, plusz ennek a hatványozottan sokszorosát birtokló cég egyik legjelentősebb pénzforrása, akkor megteheti, hogy 'önmaga' legyen vagy hogy tényleg azonosulható, valóban megközelíthető, (ezáltal sebezhető) legyen? Szerintem nem. De ez csak az én véleményem.

2021. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon tetszik:D
2021. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
87%
A Dynamite meg a Butter sem lopta be magát a szívembe, de hallgatható egyébként, sőt el is tudom fogadni, h valakik megszállottan hallgatják, de a legújabb számuk a "Permission to Dance" amire már végképp nem lehet ráfogni, hogy kpop. És nem kizárólag a nyelv miatt. Csak meg kell nézni a számot, a kilipet meg mindent. A srácokon kívül az egész full amcsi. Nem tetszik.
2021. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim válasza:

Én nem régóta Hallgatok BTS-t és Kpoppot se, de igyekszek utána nézni a régebbi/feloszlott bandáknak is.

Hát.... A Dynamite-ot mikor hallottam még nem hallgattam kpoppot max azé tetszett. Azóta már... Megismeretem a régebbi BTS dalokat és azok jobban tetszenek (A Rap line sokat hozzá ad)


A Butter az egyetlen Angol dal amivel valamennyire elvagyok a vége miatt inkább (Ebbe legalább volt egy kicsi Rap)


Viszont a PTD... Semmi köze a Kpophoz szerintem se. A szöveg fele ebben is annyi higy Da-na-na-na a többi meg mint valami szar Disney film. Szóval számomra ebből a szemszögből a Butter a kedvencem az ANGOL dalok közül.


Nagyon remélem hogy mostmár visszatérnek a Koreai dalokhoz. Az elmúlt 2-3 év dalai és az első pár év (2013-2016(?)) Ég és föld.

2022. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!