Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális hogy azért sírtam...

Az normális hogy azért sírtam amiért megint pénzt kellett kérnem a szüleimtől?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és mostanában elég sokba vagyok a szüleimnél, ugyanis most kezdem a jogsit online és mellette találtam egy munkát ami miatt a bejárás is elég költséges. A munkát azért is kezdtem mert utáltam mindig is kölcsön kérni így elhatároztam hogy saját magamnak keresek. de még nem dolgozok egy hónapja igy nincs semennyim sem. szóval még mindig a szüleim terhére vagyok. És a legutóbb mikor kértem utána a pénz látván elsírtam magam. Persze anyukám mondta, hogy dehát ez az ő dolga. Most szerintetek ez normális vagy csak én vagyok túlságosan, hogy is mondjam... érzékeny?

2021. júl. 14. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid sohasem fognak neheztelni rád emiatt, ne őröld magad. Ha nagyon rosszul érzed magad beszéld meg velük hogy amint lesz lehetőséged visszafizeted de biztos vagyok benne hogy nem fogják elfogadni.
2021. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne sirj mert ők ezt megértik még nem hülyeségre kérsz pénzt! Ha zavar akkor majd a fizetésedből visszaadod nekik
2021. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagy, még nagykorú sem. A szüleidnek nem teher vagy, hanem a gyerekük. Nem lehet elvárni egy fiatalkorútól, hogy teljesen önellátó legyen, sokan még 18 évesen sem azok, mert tanulnak. Ez teljesen természetes. Nem azért vállaltak téged, hogy az utcára dobjanak 17 évesen, amiért nem vagy önellátó anyagilag. Az pedig becsülendő, hogy szeretnéd kivenni a részed a költségeidből.
2021. júl. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!