Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális szerintetek a...

Ez normális szerintetek a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez lesz a második szülinapom itthon karanétban. Tavaly elkésett az ajándék nem igazán érdekelt. De most nem is akarnak ajándékot venni a szüleim pedig csak egy gördeszkát szeretnék ami 6.000 Ft. Tudom hogy felesleges ezen idegeskednem de akkor is végülis ez az én szülinapom bezzeg én veszek nekik ajándékot ők meg szarnak rám.

2021. márc. 6. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Tudni kellene az anyagi helyzeteteket. Lehet hogy most nem engedhetik meg maguknak.
2021. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mit mondanak miért nem?
2021. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Sajnálom ez van sz*r helyre születtél
2021. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? Miért nem veszel meg egy ilyen olcsó dolgot magad ha annyira akarod? Ne várd el senkitől hogy ilyenek miatt rohangálnak majd és kiszolgálják az érdekeidet! Szerintem a szüleid nem aggódnak ilyen dolgokon mert már kinőttek ebből hogy neked minden születésnapra legyen egy deszka vagy egy medence! Szerintem ha tényleg meg akarod kapni azt a deszkát akkor kérd meg először őket hogy vegyenek egy Iphone 12 pro-t és mivel arra biztosan nemet mondanak kérd helyette a deszkát! Sok szerencsét!(:
2021. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%
Miért nem akarnak venni? Lehet a gördeszka túl nagy kiadás nekik
2021. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Ugyanez van nálunk is, 3 éve egyik Szülinapomra és névnapomra sem kaptam semmit, tényleg semmit (tavaly apukám nem is mondta hogy Boldog Szülinapot, se senki a családban, csak anyum mondta hogy Boldog 17-et)

En persze mindig mindenkinek össze vásárolok mindent (tavaly anyukám szülinapi ajándéka 7ezer forint volt, tavaly előtt 14 ezer), én mindig várom a családtagok szülinapját/nevnapjat, hogy vasarolhassak és meglephessem őket. Minden pénzemet az ajándékokra szoktam költeni, ha valahonnan kapok pl 200Ft-ot, dobom egybol a perselyembe, és amennyi össze gyűlik, mindbol ajándékot veszek a család tagjaimnak, de persze közben tudom hogy én nem fogok kapni az én szülinapomra és nevnapomra semmit sem.

Hozzá tenném nem vagyunk rossz anyagi helyzetben, gazdagok sem vagyunk persze, hanem olyan átlagosak.

2021. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én sem vennék neked, mert hisztizel.


Képzeld, én meg kétéve ajándékot sem kapok, mert tavaly már minden zárva, idén pedig még minden zárva volt (a ruha nem opció, mert momentán ilyen 8 kg-kat ingadozik a súlyom sajnos).


Tegnap végül kaptam egy csokor virágot és ennyi, mégsem problémázok rajta, hanem örülök neki. A fülbevaló pedig, amit kinéztem, várat magára.


Bár én nem is 16 éves kisgyerek vagyok, aki random hlyeségeken problémázik.

2021. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jó az anyagi helyzetünk. Nem tudok magamnak venni még csak 13 éves vagyok. Azért nem vesznek mert félnek attól hogy összetörom magam
2021. márc. 8. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!