Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? Még mindig...

Ez mit jelent? Még mindig szeretem és nem tudom túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztokl! Szóval az a helyzet, hogy volt egy lány,aki a legjobb barátom volt,az egyetlen és a legfontosabb barátom,de útjaink 2 éve szétváltak. Gyakran álmodtam vele,olykor reggel sírva keltem fel. Nem rég volt egy álom,ami nagyon megragadt. Azt álmodtam,hogy "volt egy srác,aki beszélni akart róla,de és mondtam neki,hogy meg ne próbáljon bármi rosszat mondani róla,vagy bármilyen pletykát elindítani, mert ő(a lány) nem ezt érdemli. Jobbat,sokkal jobbat érdemel." Kicsit össze-vissza ez az egész,de arra akartam kitérni,hogy még mindig megvédtem,és vele álmodtam,ez jelent valamit? Azért kérdezem,mert tudom,hogy az álmaink valamennyire kötődnek az érzelmeinkhez. A válaszokat köszönöm.
2021. júl. 20. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag olyasmi, hogy neked még fontos ő, és fontos szerepet töltött be az életedben. Valószínűleg hiányzik is neked, csak tudatosan elfeded ezt, ezért csak így tud manifesztálódni benned amiket érzel iránta és az interakciótok iránt. Meg nekem úgy tűnik ez alapján, hogy őszinte, tiszta érzéseid voltak felé.

Illetve esetleg az is lehet, hogy saját magadat hibáztatod mélyen azért, mert megszakadt a barátságotok. Nyilván ehhez a körülményeket kellene tudni, így ezt csak feltételezés a részemről.

2021. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne kergess délibábot. A lány legyen a múlté a szemedben. Inkább feledtesd őt másik lánnyal, különben besavanyodsz, mint a savanyított uborka és céltannak véled majd az életed.
2021. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!