Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindent az industrial piercing...

Mindent az industrial piercingről?

Figyelt kérdés

Holnap megyek megcsináltatni.

Van már 2 orr, 4-4 fül piercingem az egyik porcos.

És van egy köldök pc-m. Szépen gyógyult az összes, nem volt problema.

Viszont sokat olvastam az industrialról és erről a kleoid-ról (remélem jól írtam le), kicsit be rezeltem nyugtassatok meg hogy nem nő ki ha rendesen kezelem !!!

Illetve mennyire fáj?



2021. okt. 10. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyulásért szükséges használni a szúrás helyének fertőtlenítése érdekében az Octenisept-tel való kezelését.
2021. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy industrial piercinget majd valamikor csináltatni.
2021. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az helyesen keloid. Ha rendesen kezeled, és nem alszol rajta vagy rántod meg, nem lesz baj. Az első által már említett Octenisept és az Oxycort spray is jó hozzá. Maga a szúrás is eléggé fáj, de a gyógyulási folyamathoz képest semmi. Ha akarsz ilyet, ez ne tántorítson el, én kétszer szurattam az enyémet, mert az elsőt elrontották, tehát én 2 évig elszenvedtem vele, mire jól lett, de megérte.
2021. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen, porcos ékszerek gyógyulási ideje 6-12, de akár 24 hónap (!!) is lehet, ez teljesen egyén függő. Ez persze nem azt jelenti, hogy ennyi ideig fájni fog, vagy nem tudsz ráfeküdni, hanem annyit, hogy ezidő alatt érzékenyebb lesz.
2021. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!