Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy könyvet de se...

Chrissy kérdése:

Keresek egy könyvet de se címét se a szerző nevét nem tudom bírtok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismeri valaki ezt a könyvet? Láttam egyszer a piacon ezt a könyvet, csak sajnos elfelejtettem azóta a címét és szerző nevét :( a könyv több példányban van azt tudom de ez amit láttam sárga volt rajta a lány. Egy lány életéről szólt egyébként az volt a címe is a lány neve csak elfelejtettem, több sorozatban van olyan hasonló volt mint Tutsek Anna Cillike könyvsorozat, az tudom hogy az egyik kötetben állítólag Párizsban utazott, a másikban férjhez ment. Nem tudom mi volt a tartalma igazán csak annyit tudok hogy olyan hasonló mint Cilike. Aki ismeri véletlen melyikre gondolok kérem jelentkezzen nagyon keresem már egy ideje :) köszönöm ❤️

#könyv #lány #regény #Lány élete
2021. okt. 13. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj, hogy én hogy szeretem a mai napig a Cilike sorozatot... :)


Tutsek Anna könyv lehetett?


[link]

2021. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Cilike férjhez megy

2021. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket mind el tudod olvasni, mert az Országos Széchényi Könyvtár elektromos könyvtárában elérhető.


[link]

2021. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egyik se az. Mint írtam olyan hasonló mint a Cilike de nem az volt. Ugyanúgy egy lányról szólt amelyik később férjhez ment de sorozatban jelent meg
2021. okt. 14. 00:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerzőre sem emlékszel, hogy magyar volt egyáltalán?
2021. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a könyvet addig kerestem a neten amíg meg nem találtam :) Csöppike a neve 😊
2021. okt. 14. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :)
2021. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!