Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszik nekem?...

Szerintetek tetszik nekem? Vagy tényleg csak sajnálom..

Figyelt kérdés

Tényleg sok okom van sajnálni, depressziós meg stb stb.. most ezt így hosszú lenne leírni,és egyszer csak így rájöttem hogy hopp nekem tetszik.. és akkor így több hónapon átt abba voltam hogy tetszik nekem. (nem nagyon beszélgettem a fiúval, meg picit idosebb is tolem.)


Visszont ha most bele gondolok, hogy egy normális szép lánnyal van, aki akkár még tőlem is szebb,vagy okosabb, vagy bármi, egyszerűen nem fáj, és még örülök is hogy van ilyen lány neki.


De ez visszont arra utal hogy nem tetszik nekem, mivel még örülnék is annak a lánynak.


Visszont ha látnám azt a lányt biztos hogy nem barátkoznák vele, tudni kell rólam, hogy nem vagyok barátkozos típus, magamnak való vagyok, visszahuzodo, és nem szeretek barátkozni, van max 5 barátom, abból 3 fiú rokonok, a másik 2 meg lány, igaz nem sok, visszont nem a mennyiség számit, es úgy vagyok vele hogy inkább legyen 1 barát, de igazi, mint 20 de kamu. Meg nem nagyon szoktam lányokkal barátkozni őszintén szólva, tehát ja, de bele gondolva nem csak ezzel a lannyal nem barátkoznék, így semelyikkel, senkivel tehát nem csak ezzel a lánnyal vagyok így.


2021. nov. 13. 09:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lennék bunkó, mert miért lennék mar bunko, a semmiért? De visszont mégse barátkoznák vele.
2021. nov. 13. 09:53
 2/3 anonim válasza:
? Ez a kérdés egy hatalmas kérdőjel, nem értem. Csak tetszik, vagy szerelmes vagy belé? Ha csak tetszik akkor érthető hogy nem zavarna az hogy más lánnyal van, és mivel ez nem zavarna, nem táplálsz iránta komolyabb érzelmeket (gondolom én) . Erre a kérdésre csak te tudod a választ. Mi nem tudjuk megmondani neked hogy tetszik-e valaki vagy sem.
2021. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden esetre elgondolkoztam és sokat segítettél(:
2021. nov. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!