Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oké az hogy a szobatársam ezt...

Oké az hogy a szobatársam ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Először is folyamat felállít rólam diagnózisokat (nem orvos) hogy hipó vagyok meg passzív agresszív. Kitalálta már az első héten hogy legyünk barátok?! Sülve főve együtt kell lennünk... Kérdezek tőle órán valamit.. idegesen mondja hogy: nem tudom kérdezd meg a tanárt. Használja a cuccaimat, mert feleslegesnek érzi azt ha már van egy a szobában, ilyen pl a tányér, vaj, lekvár, kancsó, egy dolog amit magamnak vettem... és ő használja. Nem hagy tanulni be akar vinni

olyasmibe hogy filmezzünk, meg igyunk forró csokit mert milyen jó..És folyamat kéreget tőlem pénzt amit soha nem látok viszont már 5000 ft-ot biztosan elkért mondta hogy visszaadja de nem tette még meg és nem is fogja gondolom nála ez úgy megy hogy ez csak pénz..


2021. nov. 14. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké... a te szavaddal élve. Ha a szépszó nem segít, akkor tetesd ki onnan, vagy lépj le te.
2021. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Küld el jó határozottan a p.csába, s kérj más szobatársat.
2021. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!