Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hulye kérdés, de mit...

Lehet hulye kérdés, de mit kérjek a szulinapomra? (tobbi lent. )

Figyelt kérdés
16éves leszek és anyumék angliában vannak,szoval széleskoruen választhatok. De az a baj,hogy nemtudom mit.Jo laptopom van,jo telefonom,ipodom,ruháim.. Valaki valami hasznos és érdekes ajándékot tudna ? Csak értelmes válaszokat lécci,mert tudom elég fura kérdés...:D
2010. szept. 5. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiúnak vagy lánynak?
2010. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
repülőjegyet :D
2010. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

16éves lánynak:D

amugy énis gondolkoztam rajta,de tavaly is nagyon sokat kimaradtam a sulibol és most nem szeretném megint ugyan ezt...:S:D

2010. szept. 5. 20:03
 4/14 anonim ***** válasza:
semmit. miért kell feltétlen kérned valamit, ha megvan mindened?
2010. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
valami olyat kérj, amire tényleg szükséged van.
2010. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fizessenek be egy olyan főzősuliba ami a suli mellett is jó,legalább jó háziasszony lesz belőled :P
2010. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ékszer?
2010. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem kérj pénzt, az mindig jól jön.
2010. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy értelmes fényképező?:D

Csak van valami hobbid!Kutya,vagy ló,vagy tánc,zene,valamilyen sport,egy sorozat,egy sztár...Valami ilyennel kapcsolatos cuccot kérj.Én mondjuk imádom a repcsiket,ebből kifolyólag 16.szülinapomon a tortámon egy vadászgép ült,repülős barátnőmnek meg egyenesen vadászgép formájú tortája volt:)Jó,ez csak egy apró példa,de valami ilyesmire gondoltam.Vagy hátha gyűjtesz valamit,aztán gazdagíthatnád az esetleges gyűjteményt egy külföldről hozott darabbal.Ha pedig végképp semmi,kérj egy szép bögrét aztán kész:DNálunk az fogyóeszköz,én mindig örülök egy újabb bögrének.

2010. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
anyukám feltétlen kuldeni akar valamit,ha másnem pénzt. de nemtudom nekem olyan fura pénzt elfogadni toluk,soha nem kértem toluk szinte.bolond vagyok?:D
2010. szept. 5. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!