Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az,ha álmodok...

Miért van az,ha álmodok valakivel (Fiuval) akkor elkezdek érezni iránta valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap este álmodtam egy ismerősömmel,és most egy kicsit úgy érzem,mintha éreznék iránta valamit.Ez ugye el fog múlani? Mert egyszer már volt egyoldalú szerelmem, évekig szenvedtem tőle,meg minden este sírtam. Nem szeretném ezt átélni mégegyszer. Ráment az egész nyaram is,de hála isten “elmúlott”.
2021. dec. 23. 11:32
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is volt már ilyen, ne aggódj, ez el fog múlni. Legalábbis nekem elmúlt. Azt nem tudom megmondani mikor, mert ez változó. Volt nekem olyan hogy 1-2 nap alatt elmúlt, de volt olyan hogy pár hónap alatt. A lényeg, hogy próbálj meg nem erre gondolni, hátha úgy hamarabb veszik el ez az érzés. Szó szerint arra kérlek, hogy hanyagold el az érzésed, és hazudtold meg magad ez ügyben. Elnézést, ha ez nem volt valami jó válasz számodra, de én csak ezt tudom neked tanácsolni.
2021. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! De igen,hasznos volt,ki fogom próbálni.
2021. dec. 24. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!