Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha be vagyunk oltva egy...

Ha be vagyunk oltva egy közösségben, akkor miért kell maszkot felvenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Ha 10 emberből 10 beoltatta magát a közösségben, akkor miért kell maszkot felvenni?

2022. jan. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A terjesztés miatt, a közösségen kívül tovább lehet fertőzni másokat, amit szintén valaki kívülről vitt be a közösségbe. Az oltás csak a tüneteket enyhíti, de a továbbadást nem gátolja meg.
2022. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Az Omikron ellen a mostani oltások nem olyan hatékonyak.
2022. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ha folyamatosan oltatjuk a népet, akkor soha nem lesz "nyájimmunitás", hiszen addig addig fog mutálódni a vírus, ameddig teheti... O.o

soha nem lesz vége :(

2022. jan. 27. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oltás nem működik,ezért kell maszkot hordani.

A maszk sem működik,ezért kell az oltás.

Érted ugye?.....mert én nem.

2022. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Azért mert az oltás nem véd meg a vírustól. A maszk se sztem, de én úgy vagyok vele ne ezen múljon. Rokonom 2 hete kapta a 3.oltását és most igazolt kovidos, sztem távolságtartás és maszk együttesen kell, de még ez se biztos h elég...
2022. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Az oltott ember is fertőzőképes. A közösség elhagyását követő időszakra már nem terjed ki a felelősségtudatod - a jelek szerint.
2022. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Tehát, ha minden egyes ember be lenne oltva, akkor is ugyanígy maradna minden. Ebből egyértelműen ez látszik. Akkor minek az oltás? Ebből is csak az jön le, hogy semmi értelme, mert nem működik. És mégis rá tudják venni az embereket. Hihetetlen.
2022. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!