Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olvadozik egy csomó...

Miért olvadozik egy csomó ember az önfejlesztés coachokra?

Figyelt kérdés

Isten igazán csak azt mondogatják amit magunktól is tudnánk és ebből még pénzt is csinálnak,oké tudom vannak olyan emberek akik csak másokra mozdulnak meg önfejlesztésben vagy vannak akik másokra sem.De basszus nekem ez olyan átlátszó ok ők az emberekért vannak de vedd meg a könyvemet meg fizessél be az előadásomra aztán meg osztják az észt olyan dolgokról amit mi is tudunk ott van előttünk ők meg csak elmondják ugyan azt.Kicsit hitler jut róla eszembe mert az is nagyon jól tudta befolyásolni az embereket.

Amúgy most a bódi tesókat láttam ,meg ott van szabó péter meg lehetne még sorolni akár külföldieket is.



2022. febr. 9. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Van, akinek ez kell, és javul tőle az élete.

Ha neked megy nélkülük is, akkor csináld.

Ha meg nem, akkor gondolkozz el.

2022. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan max időlegesen javulnak tőle vagy mint a drog,hogy be kell szedni,hogy valamennyire szinten tartsa őket.Szerintem ez nem javulás...
2022. febr. 9. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy ilyen is van, de nem hiszem, hogy mind ilyen lenne.
2022. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfelé kondícionált fejnek lehet szüksége a jó irányba kondícionálásra ténylegesen. És ezt tudhatja magáról, és kialakulhat egy pavlovi reflex arra hogy új anyag jön a kócosoktól, tehát jó lesz nekem. Ez egy konstruktív ráfüggés, és tényleg jó móka azoknak, akiknek erre mutatkozik szükségük. Ennyi a varázslat.
2022. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!