Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye, tapaszta...

Kinek mi a véleménye, tapasztalata Dr. Steierhoffer György doktor úrral kapcsolatban? (Miskolc)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Én csak hallottam a "hírét".

Sajnos senki semmi jót nem mondott róla.

Már az anyukámmal sem viselkedett normálisan, abszolúte lelketlenül közölt vele mindent. És ez elég régen volt, kb. 20 éve.

2009. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Én gondozásra hozzá jártam, hozzá tartoztam. Nagyon kedves, szimpatikus orvos. Viszont szülni már nem nála szültem (rengeteg betege van).
2009. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Én sajnos nem tudok jót mondani róla. Hozzá jártam terhesgondozásra, megbeszéltük, ha szülésre kerül a sor bármikor, éjjel is azonnal jön és együtt szülünk. Amikor oda került a sor, szólt neki a kórház, azt mondta nekik, jön azonnal, de két óra után sem ért be. Hívta a férjem, akkor már fel sem vette a telefont, majd kikapcsolta. Így az ügyeletesnél szültem. Két nap múlva ráköszöntem a folyosón, szinte meg sem ismert. Nekem sajnos negatív tapasztalatom van róla, bár sokak szerint jó orvos. Nekem nem volt szerencsém vele. (még azt zárójelben megjegyezném, hogy állítólag piál is)
2009. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Én hozzá járok mióta babás vagyok, de eddig még azt nem tapasztaltam, amit az első írt.

Azért kérdezem, mert hamarosan itt a szülés időpontja és nem tudom ezen a téren mennyire számíthatok majd rá!

Várok további válaszokat is!

Köszönöm szépen!

2009. aug. 24. 18:05
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Én nála szültem az első gyermekem, semmi problémám nem volt vele, rendes volt végig.
2009. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Stefi iszonyatosan jó orvos!!!!!!! Én imádom!!!
2009. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Én nála születtem és most hozzá járok. Kiterjedt ismeretséggel rendelkezem Miskolcon lévén egész családom törzsgyökeres miskolci. Jóhirü népszerű orvos. Én még rosszat nem hallottam róla. Egyetemista koromban a fél egyetemváros hozzá járt. A barátnőim kivétel nélkül nála szültek és hozzá járnak ma is. Csak felsőfokon írhatok róla! Nagyon jó szakember és nagyon jó ember is. Rengeteg betege van, ezért nehéz a rendelésére bejutni de megéri kivárni.
2009. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Közben már megszültem. Csak oszthatom a véleményed!

Maximálisan meg voltam elégedve. Ha még egyszer szülök újra nála szeretnék majd.

2009. dec. 27. 16:51
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Örülök, hogy minden rendben ment, én négyszer szültem vele, és ötödször is vele szülnék. :) Melyik kórházban van most a szülészet? Átadták már az újat a Semmelweisben?
2009. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szia!


Még nem adták át, így a Vasgyáriban sültem, de végülis majdnem, hogy mindegy. Fájni fáj luxus körülmények között is, mikor meg már ott a baba kit érdekel :D:D:D

Ha mége egyszer szülök megint őt fogom választani. Végig normális volt velem, nem esett túlzásokba, bármikor hívtam számíthattam rá. Így volt ez jó, csak ajánlani tudom. :)

2009. dec. 30. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!