Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar ez ennyire? Mit...

Miért zavar ez ennyire? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utolsó dolgozazunkat írtuk, nem készültem semmit, volt egy szuper puskám. Padtársam fogta, és egy részét (idő hiány miatt) lemásolta kérdezés nélkül magának egy másik lapra puskának. Nem köszönte meg. Aztán dolgozatnál odaadtam neki a puskám, mert sokkal több minden volt rajta, leirta róla a dolgokat, de szokás szerint elfelejtette megköszönni. Nem is értem miért segítek neki, nem kellett volna. Egyke, lehet ezért is, de mindig elvárja h segítsünk neki, azonban ő soha nem segít, és soha nem köszöni meg. Ez annyiraaaa idegesít!! Szeptembertől új osztályban kezdek, és csak évfolyamtársak leszünk, de szeretném felé jelezni, hogy ez így nagyon gáz. Mit tegyek? Ha kiosztja a dolgozatot, arra gondoltam, hogy mondom neki, hogy semmi gond, elfelejtetted megköszönni a segítséget (szokás szerint) , de nagyon szívesen. Mit gondoltok?

2022. máj. 29. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem érzed röhejesnek, hogy csaltok, és még köszönetet meg dícséretet vársz érte? Szánalmas.
2022. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell segítened neki.
2022. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szard csak le, majd ír magának :)


1- nem, nem az, mi is csaltunk,

Az év végi felelet, úgyis az egész anyagból van.

Egy egy rész kimarad, nem olyan gáz. Utólag lehet pótolni :D


Ui: gyakori helyett, azért tanulj is néha :)

2022. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nm szép dolog a puskázás, de hát...

Ha jövőre nem lesztek egy osztályban, akkor hagyd az egészet.

Akkor kellett volna szólnod, amikor visszaadta köszönet nélkül. Én azt mondtam volna: "Szívesen! Vagy nem is köszönted meg, csak úgy tűnt?"

Én a kis unokámnak szoltam ezt mondani. Már sokat javult.

2022. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

5öst kaptam, ő hármast :D jó napom lett tőle! De arra gondoltam, hogy az évzárón jól beolvasok neki. Köszönöm szépen mindenkinek, kivéve első 😂 az szánalmas inkább, h ez egy segítség nyújtásra való oldal, te meg itt osztod az észt. A te fajtád miatt olyan Magyarország amilyen.

Ui: utolsó, nagyon ötletes, köszönöm :)

2022. máj. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!