Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne az illem?

Mi lenne az illem?

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon vagy szextárskeresőn mikor szétküld az ember egy csomó levelet és látom,hogy elolvassák vagy megnézik a profilom ami ki van rendesen töltve fénykép ilyesmi meg normális leveleket küldök.Az illem nem azt diktálná ha már láttam elolvastam de még se jön be egy választ azért írni kéne,legalábbis szerintem a minimum az lenne még ha rövid válasz is.

Tényleg kezd beigazolódni,hogy magyarországon rengeteg a tapló,mondjuk ilyenkor elgondolkodom,hogy lehet ilyennel még foglalkozni se kéne mert ezek az emberek ennyit se érnek.



2022. júl. 27. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

NEM.

Az ilyen oldalakon a profil megnézése nem jelent semmit, nem több, mintha egy újságot olvasnál el vagy egy híroldalt a neten.

Ha a profil nem érdekes, akkor egyszerüen lapoz az ember, te sem írogatsz minden hít után egy megjegyzést, hogy olvastad,

Ha valami megfog az adott profilban, akkor érdemes írni rá.

Mi értelme lenne, ha van 50 olyan üzenet, hogy "megnéztem a profilodat"?

2022. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom itt a gyíkon se írod oda minden olvasott kérdéshez, hogy “olvastam, de fogalmam sincs, sorry”, hanem simán tovább mész, és keresel érdekesebbet.

Ugyan ez a társkereső is. Láttak, nem győzted meg őket, nézelődtek tovább.

2022. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2/


Ez akkor lenne kézenfekvő ha nem próbálkoztam volna már minden formában,megérteném ha csak sablonba csinálnám.Tuskók az emberek és ennyi.

2022. júl. 27. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva a kérdésed meg a válaszod alapján én sem akarnék rádírni.
2022. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Levélre 99% nem válaszol a kommentek (és a tapasztalataim) szerint, hiába ír normálisan az ember. Ha nincs is előfizetve, azaz nem tud, az enyhítő körülmény, ha megadtam az e-mail címem is, akkor már az sem.
2022. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


Előfizetéssel,sms vagy telefon hitelesítéssel is vagy kép hitelesítéssel is próbálkoztam már.Volt,hogy sokszor elküldtem az email címemet is.

2022. júl. 27. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem írtam olyat, hogy akkor majd válaszolnak, ez egy ilyen műfaj, lehet mérgelődni, de mást nem nagyon tehetsz. Pár levél után is eltűnhetnek.
2022. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/


Igen igaz de ez is csak őket minősíti

2022. júl. 28. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, őket minősíti. Igen, illene válaszolni. Azt hiszem, ezt kitárgyaltuk.
2022. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túlzottan is. Na, most jobb?
2022. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!