Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legjobb időtöltés szilves...

Mi a legjobb időtöltés szilveszterkor egy kevésbé esztétikus arcú (csúnya) ember számára?

Figyelt kérdés
A mértéktelen alkoholfogyasztást és az otthon ülést ne írjátok.
2008. dec. 21. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy komoly kapcsolatban nem csak a külső számít.

De így... hogy nem vagyok jóképü és emelet már tiszta önbizalomhiányos már-már depressziós vagyok. Így ki akarna velem komoly kapcsolatot?

Ha meg sikerülne összejönnöm egy átlagos kinézetű csajjal, az otthagyna egy jóképüért.

Na mindegy.

Idézek egy "nagy" költőtől.

"Ha csúnya vagy nem rúghatsz labdába,

mert minden csaj a jóképüekkel járna"

Kösz a válaszokat. Nektek is boldog karácsonyt!

2008. dec. 21. 21:18
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt bizony komoly önbizalomhiánnyal állunk szembe. Ha elhiszed magadról, hogy az vagy, az is leszel. NE ÍGY ÁLLJ HOZZÁ! Komolyan működik. Zárd ki azt a tényezőt, hogy szerinted csúnya vagy, azt csináld, amihez kedved van. Főleg ha hívtak is valahova, fogadd el valamelyiket, légy magabiztos és érezd jól magad!

(Mellesleg: egyszer élünk, ki kell használni, mit számít hogy nézünk ki..)

2008. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

neked nincsenek barátaid?


bulizz velük :)

2008. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az utolso elotti iroval..en is csunyanak gondolom magam de a barataim bebizonyitottak,hogy ok igy is szeretnek es nekik szep vagyok:)

A csunyasag az relativ...erre van egy mondas:'Nem az a szem,ami szep,hanem ami nekem tetszi.'

Biztosan van olyan ember,aki szamara nem vagy csunya..szerintem nincs is csunya ember a vilagon.

Fel a fejjel es ne buslakodj tovabb,mert nem ersz el semmit..;)en mondom(irom):)

Kellemes Unnepeket kivanok es nem vagy csunya hidd el;)

2008. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Természetesen vannak barátaim. Hívtak is több helyre. Viszont közülük többen is jóképüek, tehát sikeresek a csajoknál... és milyen már azt nézni, hogy a csajok, hogy körülrajongják őket, az ilyet meg le se szarják.

Tehát ha velük megyek, akkor vagy berúgok, mint állat és nem foglalkozok vele, hogy a csajok sem velem. A másik pedig, hogy nem rúgok be, de a többieket látva magambafordulok és...

Köszi azért a bíztatásokat:).

Kellemes ünnepeket!

2008. dec. 23. 00:42
 16/18 anonim ***** válasza:
Több értelme van otthon búslakodva ülnöd, hogy jaj de ronda vagy? Nem hiszem. Szóval gyerünk bulizni, és HIDD MÁR EL, HOGY NEM VAGY CSÚNYA.
2008. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

22.18 vagyok.Teljesen aterzem,amit irsz en is igy gondolkoztam.Aztan megismertem valakit,aki ugy szeretett ahogy vagyok...Es akkor nagyon sokmindenre rajottem.Komolyan mondom bizz egy kicsit magadban a szerelem akkor jon mikor nem varod..

Hany eves vagy??Esetleg kuldj egy kepet privibe ha gondolod..:)

2008. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ma például egyáltalán nem is volt rossz kedvem...míg ki nem mozdultam...:(

Valószínüleg jól berúgok majd valahol. Az majd elfeledteti a bánatomat, de hosszú távon ez nem működik...

2008. dec. 24. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!