Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kirándulást ajánlotok...

Milyen kirándulást ajánlotok egy 10. es gimnaziumi csoportnak? Körülbelül 20.000 -Ft/fő jut 1 évre. Mit lehet ebből kihozni? Előre is thx.

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menjetek el a Holdra és maradjatok ott :DDDDDDD
2022. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahol balatonon keressetek szállást, aztán meg lehet szervezni a többit

Akár elmehettek egyik nap tihanyba, másik nap kenuzni/sárkányhajózni, vagy ha ez már sok pénz lenne, akkor a szálláson lehet kártyázni, röpizni, beszélgetni, fürdeni, este tüzet rakni...

2022. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Csodahelyek magyarországon fb csopiba lépjetek be. Tájaktól egészen a nyaralókig minden van.
2022. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam a dolgon. Szerintem bevezetem a covid-19-es online nyaralást. Virzuálisan elmrgyünk a horvátországi tengerpartra. Lehet még Florida is belefér. :)


Brutálisan sokba kerül manapság minden...


#2-es ködzönöm, nagyon jó az ötleted.


Az #1-es válasza pedig 1-es. :)

Nem kapja meg a kegyelem 2-t.

Le merem fogadni max. tíz éves. Ha meg fizikálisan több mentálisan ottragadt. ;)

2022. szept. 6. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!