Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A média manipuláció szerintete...

A média manipuláció szerintetek is veszélyes a fiatalokra?

Figyelt kérdés

Azt látom,hogy sok fiatal a médiából szedi a divatot,viselkedést másolják a nyugati mintákat meg sokszor már úgy viselkednek mintha nem is magyarországon lennénk.Terjed a neten vagy a médiában valami és azt akarják másolni vagy tovább örökíteni és azt hiszik ezek ők pedig csak valami mintát követnek.Sokszor már a lányokat vagy fiúkat is alig tudom megkülönböztetni az utcán annyira egyformán öltöznek és akkor másokat utánozva azt harsogják én egyedi vagyok.

Ez a szám került elébem mikor elgondolkodtam,hogy valami hülye elkezdte ezt az autotnune dolgot meg ez a rap stílus meg minden és a fiatalok most pl ezt tartják menőnek sokan.

https://www.youtube.com/watch?v=kul5aSnPitA



2022. szept. 10. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg a genderfasiszta propaganda, a nihilizmus a nagyon veszélyes.
2022. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez pont nem manipuláció, szimplán az ember, főleg a fiatalok szeret másolni egy neki tetsző mintát. Minél többeknek tetszik valami, annál inkább lesz belőle divat. Ez konkrétan akkor is így volt, amikor média még hírből sem létezett.

Az egyetlen különbség az volt, hogy az ember, hacsak nem volt nagy utazó, nyilván csak a közvetlen környezetét tudta másolni, hisz mást nem ismert. Most meg lényegében bárkit.

2022. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KiMaMi válasza:
Minden kornak megvan az irányzata, ami jellemezte. Ezzel nincs is gond. A manupiláció már más, pláne, hogy a médiának köszönhetően hatalmas tömegeket lehet adott irányba terelni. Véleményem szerint egyre durvább eszközökhöz nyúlnak. Annyi ingernek vagyunk kitéve 1 nap alatt, hogy minden minket érő információhalmazt képtelenség alaposan megszűrni...
nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/


így igaz egyre több inger és információ halmaz.Én is kezdek elveszni.

nov. 6. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!