Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz fekete harisnyába és...

Gáz fekete harisnyába és fekete bokacsizmába menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Októberi esküvő, kismama vagyok, a ruhám kék, viszont nem szeretnék megfázni, és csak fekete harisnyába találtam olyat ami ér is valamit. Cipővel ugyanez a helyzet, nem mehetek magassarkúba sem mert akkor már magasabb lennék a páromnál, sneaker megint milyen már, balerinacipő sem valami tökéletes szerintem sz@r időben.
2022. szept. 20. 09:42
 1/10 A kérdező kommentje:
elegáns a csizma is egyébként, nem ilyen szánkózós típus vagy hogy mondjam 😆😆😆
2022. szept. 20. 09:43
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Elegáns csizma nem elegáns szóhasználattal. Érdekes párosít@s.

Gyászolod a leányságod? De hát annak már oda…

2022. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonom az ertekelheto valaszod, senki nem gyaszol semmit. legalabb te maga vagy az elegancia azzal hogy nem a kerdesre adtal valaszt 😘
2022. szept. 20. 11:30
 4/10 A kérdező kommentje:
na de mi koze az en leanysagomnak mas mennyegzojehez? en mar reges reg elkeltem, vagy most megint mas valasz erkezik?
2022. szept. 20. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
A szar és elegancia nálam sem fér össze. Én nem vennék fel feketét. Nem temetésre készülsz.
2022. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azta itt mennyi elegans szemely van😆 mindegy neked a valaszod fele legalabb hasznos volt, nyilvan en sem veletlen tettem fel a kerdest. majd akkor a szemelyisegemhez oltozok vagy a szohasznalathoz kell? dontsetek legyszi
2022. szept. 20. 11:38
 7/10 anonim válasza:
Egy kép minimum jó lenne hogy véleményt tudjak mondani.
2022. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Van vastag (50-60 DEN) testszínű is, de felvehetsz kettőt vékonyabbat (20-40 DEN) is.
2022. szept. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! erre én is gondoltam csak nem találtam sehol a méretemben, de megnézem akkor hogy a 2 vékonyabb hogy mutat, ha nem találnék addigra se😄
2022. szept. 23. 14:19
 10/10 anonim válasza:

Megkukkanthatom a harisnyás lábaidat?



Nagy fétisem a harisnya lányokon. De soha nem hordanám.

2022. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!