Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Döntésképtelen vagyok. Eladjam...

Döntésképtelen vagyok. Eladjam a könyveimet vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy időben nagyon nagy rajongója lettem egy ironak és majdnem az öszes könyvét, könyv sorozatát megvettem. Őszintén igy 5-6 hónapra rá ugy érzem hogy igy abba maradt a lelkesedés meg már megváltozott és a könyv ízlésem is nagyon más lett. viszont régen egy nehezebb időszakomba rengeteget jelentett az olvasás azon belül ezek a könyvek, ezért most is sokat jelentenek nekem mint emlék, és olyan érzésem van hogyha eladnám akkor eldonék régebbi emlékeket, és hálátlannak érezném az iróval szemben, mondjuuk lehet hogy nagyon sokat gondolok bele...

De ha elképzelem hogy pár hónap mulva hogy fog kinézni a szobám mindig egy nagy könyvespolcot látok tele más más könyvekkel amiket megtudnék venni appól a pénzből amiből eladtam a többit. Nem tudom melyik a jobb döntés....



2022. okt. 1. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha megveszik, akkor miért is ne. Nem hálátlan az íróval szemben, így máshoz is eljut a műve, aki szereti. Ha szeretsz olvasni és fogsz is, akkor jobb az új könyv, nem, mint a falidísz? Mondjuk meg is tarthatod, ha ez számodra fontos.
2022. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. köszönöm
2022. okt. 1. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen csapongó az ízlésed (ami nem baj) akkor lehet, hogy inkább könyvtár lenne való neked. Amúgy ami már nem kell, persze, add csak el. Bármire költőd azt a pénzt, megéri
2022. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2022. okt. 1. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megtartanám. Pont amiatt, amit írtál (az emlékek). Lehet, hogy ha most eladod, 10 év múlva mégis megbánod és akkor nekiállhatsz antikváriumokban keresgélni, ahol vagy megtalálod, vagy nem. Plusz egyfajta szellemi trófeaként is tekinthetsz rájuk, hogy igen, ezekkel mind végeztél.
2022. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyet értek veled. most aztan nehez lesz eldöntenem😅
2022. okt. 2. 17:55
 7/7 xp ali ***** válasza:
Áruld annyiért, amennyiért eladnád. Ha megveszik, eladod, ha nem, megtartod. Gondolom 1Ft-ért megvennék darabját a Vaterán, de annyiért csak nem adnád, nem? Vagy ajándékozd olyannak, akinek szüksége van rá, ha anyagilag megteheted.
2022. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!