Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyász okozhatja ezt a...

A gyász okozhatja ezt a hátból gyomorba-gyomorból hátba sugárzó fájdalmat?

Figyelt kérdés
Anyukám kedden reggel meghalt. Rákos beteg volt, mellrák, majd csont, tüdő és végül vastagbél áttét, és szeptember elejétől hirtelen romlott le az állapota, elég durva 22 nap volt, amit megéltünk apummal, mert majdnem az utolsó napig nálunk volt, csak múlthéten pénteken vitte be a mentő, és bent is tartották. Nagyon közel álltunk anyukámmal, most mégis olyan fura, még a halála előtt, amikor nem volt rossz az állapota, csupán a leletek voltak rosszabbak (azok sem annyira vészesen), július, augusztus, akkor voltak pánik arohamaim. Most viszont... Olyan hihetetlen az egész... Apum miatt igyekszem erős lenni, és nem is omlottam úgy össze, mint vártam, de fizikailag padlót fogtam. Megint arra ébredtem, hogy a hátam beszakad, de a gyomrom (is) fáj szerintem.... Apukám szerint a tüdő van itt, jobb lapocka alatt valamivel kb. Már félek hogy mi van velem... Bizonyos mozdulatokra jobban fáj, mintha alaposan beszorult volna egy tojás alakú szél oda vagy nem tudom. Már csináltam kamilla teát, vettem be izom lazítót és fájdalomcsillapítót. Ha meghűl a tea megiszom, remélem használ valamit. Annyira félek, hogy valami komoly bajom van. Ezt a gyász okozza? A stressz? Az érzelmek visszafojtása? Olyan hihetetlen, hogy nincs már itt többé velünk 😭

2022. okt. 2. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2022. okt. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte reszvetem! Igen okozhatja a gyasz! Nagyon furcsa tunetrket okoz. Enged el Anyukadat! Hetfon menj orvoshoz!
2022. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves #2 válaszoló 🥺!

Mindenképp akarok orvoshoz menni, már csak amiatt is, mert ott is be kell jelenteni, hogy elment. 😞

2022. okt. 2. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! ❤️

Na beszéltem a "drága" háziorvosommal anyu végett, meg a hátamba sugárzó fájdalommal kapcsolatban.

Mondtam neki, hogy mik a panaszaim, erre azt mondta az epém, és felír görcsoldót.... Hát kíváncsi leszek, hogy fog e segíteni vagy sem...

2022. okt. 3. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem tudom. Amit tudok: gyaszev! Nem veletlenul mondtak regen. Ennyi minimalisan kell, hogy feldolgozz egy halalesetet. Persze egyeni. Ami fontos: ne fojtsd magadba. Beszelj rola. Ha mar senki nem figyel rad/ mert nem szeretik a baratok se/ ird le. Ha nem szeretsz irni, mond el hangrogzitore. Vagy csak ugy magadnak. Ne felj tole! Ha magadba temeted megeszi a lelked!
2022. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerencsére az írás nekem a hobbim, szóval ez egy jó ötlet! Köszönöm!
2022. okt. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!