Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan lány/nő akinek nem...

Van olyan lány/nő akinek nem tetszik a Nissan Skyline R34?

Figyelt kérdés

Egyik csajt akit meg akartam szerezni olyan csávó szedte fel, akinek ilyen kocsija van. Kérdésem, ha szakítanak létezik még olyan autó, amivel be lehet ennél a csajnál villanni? Sajnos NEM kamu a kérdés én is kiakadtam rajta 😭


Írnátok olyan kocsikat, ami jobban tetszik mint a Skyline R34?



2022. okt. 6. 09:54
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
28%

#9 Pont fordítva vagyok:

Tetszik az autó, de szar a motorja:


...it is powered by a rotary Wankel engine.


Magyarul kicsit:

[link]


De tudok még neked linkelni 100+1 külföldi oldalakat, akik leírják ugyanezt

2022. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Még amit feltudok mentésként hozni, de nemhiszem a leányzókat éedekli, hogy a Skyline egy régi belsőterű, régi technikájú kocsi utastérben. Egy modern KIA is komolyabb hatást kelt, ha beszállsz. Tegnaptól ki vagyok ezen akadva, mert nekem tetszett az a csaj és a Semmiből kiposztolta Instán, hogy Szkájlános gyerekkel lóg 😭
2022. okt. 6. 11:04
 13/52 anonim ***** válasza:
16%

Légyszi magyarázzátok meg még legalább tízen hogy szar az autónk (vagyis a motorja) amiről olvastatok nekünk meg van és napi szinten használjuk, de nektek nem szimpi és ezért nyilván SzAr.

🥱🥱


A kérdésre válaszoltam, vitázni nem fogok, mindenki vegyen kocsit olyan motorral ami neki tetszik azt kész.

2022. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Szerintem jó kocsi az RX8. Igazat adok, remélem több leány is írni fog. További szép napot és sok szerencsés km-t.
2022. okt. 6. 11:09
 15/52 anonim ***** válasza:
27%

13# kihívás elfogadva:


[link] (nem 200.000 hanem 60.000 km-ként bírja egy a típusu wankler

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__86..

[link]

[link]

[link]

[link]


Are RX-8 reliable?

Image result for RX8 reliability

The sound that its rotary engine makes when you hit the 9,000 rpm redline is intoxicating and the way the car carves through corners is sublime. All this emotion comes at a hefty cost, though, as the Mazda RX-8 is one of the most unreliable cars you can buy.Jun 6, 2020



Légy szíves csak az egyik linkre kattints

2022. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
23%
de még azt is leírtam hogy külsőre szimpi és anno én is nézegettem, de sajnos az egyik legkevésbé megbízható autó a motor tipusának köszönhetően.
2022. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
75%

#15

Nem érdekelnek már a netes tesztek, napi szinten teszteljük mi magunk. :)

Amúgy utánajártunk, nem nagyon tudsz olyat linkelni ami újdonság lenne.


Elmentettem a kérdést a figyeltek közé, eskü fogok írni ha motorfelújításra szorulunk.


Azt viszont továbbra se értem, hogy neked miért fáj az hogy egy vadidegen olyan autót birtokol ami szerinted nem a legjobb.

Ha legközelebb autót vásárolok akkor majd az engedélyedet fogom kérni, hiszen az életemben a döntéseket aszerint kellene meghoznom hogy megfelel-e egy névtelen fórumozónak. (Nem.)


🤡

2022. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
17%

#17 pont ez az, hogy ez egy olyan autó , ami nagyon nem napi hasznàlatra van.


Én nem mertem anno megvenni, de nektek jó egészséget hozzá , és minél több kilométert , tényleg minden hátsó szándék nélkül.


Ha sportautó abban az évtizedben , az összes többi megbízhatóbb , minden sportautónak nagyobb a megbizhatosàgi ràtàja gyakorlatilag.


Btwn ha skylne-al szeretnénk hasonló kategóriájú autót , az a Supra talán , nem ilyen 1-2 millàs autó

2022. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
17%

Örülsz neki? Oké

Tetszik és a legszebb autónak tartod ? - rendben

Karban van tartva megkap minden extràt, hogy a csodálatos motor mèg sokáig kiszolgàljon - minden tiszteletem ( ezek szerint nem tudod hogy a pálid időnként milyen rituàlèkat levàg vele, hogy nehogy lerogadjon az asszonykàja alatt )

Nem rohad a kaszni , mert le van kezelve - dicsèretes


De ne biztass már fel itt senkit rá , hogy rx8at vegyen mert fú , de mennyire megbízható, ezt a részét gusztustalannak tartom már bocs

2022. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az autókhoz értő nő (amelyik pedig ért hozzá az magának vesz, tuningolgat), így inkább az számít, hogy mennyire tűnik drágának az autód. El kell hitetni, hogy sokba.


Lásd romák, akik összevásárolnak mindenféle régi (de nem oldtimer minőségű) bálna Mercit, BMW-t, és korzóznak vele, úgy csinálnak, mintha sokat érne - pedig nem.

2022. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!