Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan lány/nő akinek nem...

Van olyan lány/nő akinek nem tetszik a Nissan Skyline R34?

Figyelt kérdés

Egyik csajt akit meg akartam szerezni olyan csávó szedte fel, akinek ilyen kocsija van. Kérdésem, ha szakítanak létezik még olyan autó, amivel be lehet ennél a csajnál villanni? Sajnos NEM kamu a kérdés én is kiakadtam rajta 😭


Írnátok olyan kocsikat, ami jobban tetszik mint a Skyline R34?



2022. okt. 6. 09:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Na meg az, ha lenne pénzem Skyline-re fel sem tettem volna a kérdést, hanem vennék egyet és bedriftelnék a lánynak, mivel holnap is találkozok vele munkában (AutoScout 24en akad egy pár Skyline és már tegnap is néztem amit beírtál ide 170 ezer euróért sógor)... de oké. A gyakori csak arra jó az ember agyát felcsessze, amúgy is nem volt elég bajom. Kösz szépen a semmit 😭
2022. okt. 6. 19:23
 42/52 A kérdező kommentje:

Arra a kérdésedre pedig, hogy néz ki a csaj? Nálam átlagos képzelj el egy Emma Wattson-t. Na úgy azért kinéz.


Átlagon felüli/cicababa nálam Mia Malkova/Kim Kardashian/Anastasia Kvitko, stb. Olyan meg azért nincs.


Remélem így korrigáltam az elképzelési világod. Nálam Emma Wattson is csak átlagos. És végeztem a gyakorival, mert állandóan csak a lököttek cseszegetnek.

2022. okt. 6. 19:42
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint nem ez volt az első ilyen abszurd beirasod.


De úgy látom te is valami màniàkus lehetsz a lényeget leírtam neked , annyi maradt meg , hogy go buy skylne , gratulàlok hozzá



Többiek mi van mostanában itt?

Nagyon sok az elmebeteg

2022. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Többiek inkább hozzá sem szóltak. Pedig jöhetnének válaszok bőven: Chevrolet Camaro jobb, vagy nem? Stb. Kb ilyen válaszokra vártam. Ami olcsóbb autó, de azért kiveszi a vízből az oxigént. Szerintem ez egy olyan kérdés, aminél sok autóról lehetne tárgyalni, de nő még csak 1 írt az is csoda!
2022. okt. 6. 20:22
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jellemű emberekből élnek nagyon jól a kommersz autógyárak.
2022. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Érdekes most még azt sem írta senki, hogy Audi, BMW, Mercedes, mert a nőket nem érdekli a kocsi, csakhogy jó drága legyen látszatra. Tényleg nagyon menő lehet a Skyline R34, de pl senki sem írta a modern GT-Rt ami modernebb hatást kelt és olcsóbban meg lehet venni. Na meg melléje nem olyan ritkaság, de azért az is ritka. Sajnos az én városomban olyanok is jarkálnak és ez sem kamu, de ollyan még nem vett el tőlem csajt 😭
2022. okt. 6. 20:34
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Talán a srác aki a volán mögött ül, nem rinyàl egy anonim fórumon?


Talán mert sikeres ?

2022. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

47.


Honnan tudod, hogy nincs itt? Lehet valamelyik keménykedő válaszoló az, aki mindenhová beírja, hogy ő nettó hárommilliót kaszál hetente meg az a férfias aki mindenkit lever.

2022. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:
100%

Szerintem a nőknél az a lényeg, hogy a kocsid menő és luxus kategóriájú legyen, ami mutatja hogy gazdagok vagytok. Hogy konkrétan milyen márka, az a többséget nem érdekli. Ez a csaj is biztos aládfeküdne, ha egy hasonló árkategóriájú vagy drágább kocsid lenne mint ez a skyline.

Nem egy ilyen csajt ismertem. Éppen az volt a kedvenc kocsijuk, amivel a kanijuk éppen furikázta őket.

2022. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
#8 ajánlott a benzin mellé egy kevés 2ütemű olajat önteni.
2022. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!