Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan lány/nő akinek nem...

Van olyan lány/nő akinek nem tetszik a Nissan Skyline R34?

Figyelt kérdés

Egyik csajt akit meg akartam szerezni olyan csávó szedte fel, akinek ilyen kocsija van. Kérdésem, ha szakítanak létezik még olyan autó, amivel be lehet ennél a csajnál villanni? Sajnos NEM kamu a kérdés én is kiakadtam rajta 😭


Írnátok olyan kocsikat, ami jobban tetszik mint a Skyline R34?



2022. okt. 6. 09:54
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

#19

Idéznéd (mármint szó szerint), hogy hol "biztattam" bárkit bárminek a megvásárlására?? :)

Én erre biztattam mindenkit: "mindenki vegyen kocsit olyan motorral ami neki tetszik azt kész", ezt továbbra is tartom, és semmi gusztustalan nincs abban szerintem, hogy mindenki cselekedjen a saját ízlése, igényei, lehetőségei szerint. Emellett továbbra is kitartok.


(Amúgy a "palim"(?) szíves örömest foglalkozik vele, anno ő nézte ki ezt a típust. 😊 Természetesen karban van tartva kívül-belül, mint eddig minden más járművünk is.)

2022. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
17%

#21


Nem akarok veled feleslegesen összefeszülni ( ami egyébként már sikerült )


Csak nehéz magamban tartani , hogy nagy rizikót vàllalt, és nem tudlak sajnos meggyőzni , ismerem az iraskèped, makacs vagy, van véleményed és a jobbak közé tartozol

2022. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem túl extra autó, ennél nagyon sok bőven jobb van
2022. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 nemaRendőrség ***** válasza:
34%

Rákerestem, de egyenesen gagyi auto.

Mint egy 30 éves dinnyésmerci vagy szakadt romabmw

2022. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

#24 ààà, igazad van csak egy kultusz autó, teljesen ugyanaz a kategória mint a tesvíreknek van , a striciket is ilyenbe látni sokszor.🙄


Hát ez kész

2022. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
24-es Paul Walker egyik főkocsija a Skyline R34. Nemtudom a srácnak milyen állapotú vagy honnan akasztotta le, mert nem ismerem, de kegyetlenül felidegesített, hogy a kiszemelt csajom ilyennel jött össze. Mondom, amibe bele tudok kötni, hogy az utastere Oldschool és még egy kimaxolt Kia is vagányabb én józan' paraszti ésszel nemtudok erre mást mondani. Lehet le is tiltom a csajt instán, mert ezek után én nála nem rúgok labdába 😭
2022. okt. 6. 14:19
 27/52 anonim ***** válasza:
89%

Nissan

Skyline

R34 GTR V-spec

Voorburg, NL

€ 159.999

2022. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 nemaRendőrség ***** válasza:
16%

@25, 26

Lehet drága, lehet kultuszautó a kipufogófejűek között, de ránézek és látok egy szakadt, alsókategóriás autót

2022. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
87%

#28


Köszönjük hogy elmondtad , hogy nem értesz az autókhoz , és nem is érdekelnek.


"Alsó kategória"

Aha🙄🙄


Néha felgyújtanám a gykt

2022. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@29

És szerinted hány nő ért az autókhoz?

Senkinek nem fog lerepülni a bugyija ettől mint ahogy egy 2005ös skoda fabiatól sem.


Nem is értem hogy merült fel bárkiben hogy ilyet vegyen csajozni

2022. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!