Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan lány/nő akinek nem...

Van olyan lány/nő akinek nem tetszik a Nissan Skyline R34?

Figyelt kérdés

Egyik csajt akit meg akartam szerezni olyan csávó szedte fel, akinek ilyen kocsija van. Kérdésem, ha szakítanak létezik még olyan autó, amivel be lehet ennél a csajnál villanni? Sajnos NEM kamu a kérdés én is kiakadtam rajta 😭


Írnátok olyan kocsikat, ami jobban tetszik mint a Skyline R34?



2022. okt. 6. 09:54
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
76%

Abban egyetértek , hogy a nő többsége nem ezt nézi.


De a kocsi nagyon nem alsó kategória


Àm èn is ki tudok akadni azokon a kérdéseken, ahol írják hogy nettó xxx.xxx elég meg hozzá írnak egy akármilyen prémium autót - nem ezen múlik.


Annyira ritka a fenti autó , hogy azon sem lepődnék meg, ha a kérdező valami olyan insta csajt nézett ki , akit az èletben nem látott - ilyen menő férfiak járnak amúgy ide

2022. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
31es: minden nap találkozok a csajjal és köszönön is nekem. Végképp nem is barbibaba szépségű meglepődenél... egy egyszerű átlagos lány, de aranyos és cuki. Ezen felül NEM instamodell. Nem is mutogatja magát. Én is meglepődtem rajta 😭
2022. okt. 6. 16:52
 33/52 A kérdező kommentje:
* köszön, szoktunk is beszélgetni
2022. okt. 6. 17:10
 34/52 A kérdező kommentje:
a csávó akit összeszedett pedig más közeli városból van, de életemben nem láttam. Csak mikor kiposztolta Instán 3 felé tört a szivem: 1 darab azért, mert kapcsolata lett, 2 darab azért mert Skylinest szerzett valahonnan, 3 darab azért mert most már soha többé nem lesz nála esélyem. Még akkor sem, ha a csávó csak megfekteti és 1 hónap után leváltja. Mivel nekem életemben nem lesz ehhez hasonló kocsim 😭
2022. okt. 6. 17:14
 35/52 A kérdező kommentje:
Nézhettek hülyének, meg trollnak sajnos egyik sem vagyok. Ez egy megtörtént eset velem, most pedig tegnap óta azon gondolkodom milyen kocsit kellene vennem legalább FEJBEN és ÁLMOMBAN, hogy ezt túl tudjam überelni, de ahogy látom ti sem tudtok mondani semmit, mert eddig még csak egy Rolls Royce Phantom és egy Mazda RX-8 ajánlat érekezett a többi meg szinte mellébeszélés. Na esetleg még, aki azt írta csúnya az is egy vélemény, amúgy nekem sem tetszene HA lány lennék, de NEM vagyok.
2022. okt. 6. 17:33
 36/52 anonim ***** válasza:
75%

Ha magyarországi viszonyok között , rakeresnèk instán a hashtag skylinera , hamar kidobnà a srácot , mivel nem sok ilyen autó van sem forgalomban.


Baromságokat írsz amúgy mindenféle szempontból.


De ha szerinted ezzel lehet csak ilyen csajokat felszedni , 1 db van eladó , 19Millió


Mert hát ugyebár minden "átlagos" lánynak jut egy suprás pali 🙄🙄🙄


Jó Istenke gyere le, mennyi elmebeteg van itt , hihetetlen.

Amikor kérdez , akkor is hazudik.

Fúúú

2022. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
61%
*skyline nem Supra
2022. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
36-os jó akkor NE hidd el. Sajnos minden szavam igaz. Én meg ilyenek miatt gyújtanám fel a gyakorit, akik csak azért jönnek egy kérdéshez ellenkezzenek. Bárcsak NE lenne igazam!!!!!!! Bárcsak ne Skyline lenne. Sajnos az és többé ide nem is írok.
2022. okt. 6. 18:34
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Mert hát ugyebár minden "átlagos" lánynak jut egy skylineos pali 🙄🙄🙄


Hh itt vagy?

Azt hittem már hivod a hasznàltautós telefonszámot

Minden nőnek skylineos palija van , itt a gykn ez a minimum.


Jaa , nem lepne meg , hogy nem tudtad elérni mert foglalt volt a vonal , sok gyks Don Juan hívogatta éppen 🤣🤣

2022. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországi vagyok. Másik dolog van screenshot a mobilomban. Elküldhetném neked a csajt és a csávót is. Amúgy 2 kocsija van. Azért anonim oldal, hogy itt kérdeshessek, de csak hülye ellenkező válaszokat kapok. Fáj, hogy lemosta a Skyline-t egy átlagos csaj neki??? Igen nekem fáj, de azért mert szerelmes voltam a lányba...
2022. okt. 6. 19:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!