Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged kiközösítettek általános...

Téged kiközösítettek általánosban?

Figyelt kérdés
8.os vagyok és az osztályomban kiközösítenek. Nem tudom miért, talán azért mert csendesebb típus vagyok. De persze nem annyira, mivel sokat szoktam hülyülni. Barátaim is alig vnak, és mostanában ők se foglalkoznak velem. Kiközösítenek. Kiskoromban rengeteg barátom volt, de aztán vmiért eltűntek. Talán egy igazi barátnőm van, de ő külföldre költözött, meg neten van még 1-2 jó barátom, de ennyi. :(
2010. szept. 27. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Virtuális kézfogás. Nyolcadikban utáltam az osztályom. Vagyis inkább az évfolyamban, és pár alattunk lévő osztályból a basáskodókat. Tudod, amikor ciki, ha tizennégy évesen még nem érdekel a szerelem meg a szex, ciki képregényt vagy mesét olvasni, ciki kombinét hordani melltartó helyett, vagy ciki rajzórán rajzolni. És főleg, érzékenynek lenni. Nekem pont azok közöl, akiket a barátomnak gondoltam, lett a legnagyobb ellenségem. Azóta jó pár év eltelt, de én nem bocsátok és nem felejtek. Osztálytalálkozó nem volt, de őszintén, nem is érdekel.
2010. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na hát velem pont ezek a dolgok vannak. Eltudom képzelni h nekem is a volt legjobb bnőmből lesz a legnagyobb ellenségem. Alsóban legjobb bnők voltunk, aztán elváltak a szülei, én mindig mellette voltam. erre az a köszönet, h szépszóval jó köcsög velem.. De valahogy csak túlélem ezt a kis időt, remélem h majd középsuliba jobb lesz. Bár ami azt illeti ott is mindenki fizákka egymást, de ebbe most nem megyek bele.
2010. szept. 28. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!