Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik a kiközösítettek?

Kik a kiközösítettek?

Figyelt kérdés
Ha az lettél mi miatt?Mi a véleményed erről?Aki nem az annak van az osztályába mi miatt lett az?Nektek mi a véleményetek erről?Lehet rossz kategória de ne tetessétek át légyszi mert gyors válaszokat szeretnék!
2011. jún. 15. 13:27
1 2
 1/17 WhiteLabel ***** válasza:
0%
Te biztosan az vagy ha ilyet kérdezel... Azért kiközösített valaki mert tohonya kis p*cs, és nem áll ki saját magáért!!!
2011. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bix ***** válasza:

szemüveges, 2 méteres, 78 kilós, pattanásos nyurga gyerek voltam. aztán 11.ben kitaláltam hogy akkor edzés, kontaktlencse, fordrász, egész évben toltam a teremben edzővel, nyáron már magamtól, nem lettem izomkocka, de szeptemberre mindenki csak lesett hogy milett...


szerintem idiótaság a kiközösítés, gyerekes... de ált akik ezt csinálják gyerekek, úgyhogy nem kéne semmit várni tőle...

2011. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem isznak, nem cigiznek, érzékenyebbek az átlagnál, csendesebb típusok, nem járnak bulizni, nem kavarnak össze vissza érzelmek nélkül, más az érdeklődési körük, mint a korosztályában lévő többieknek. Saját tapasztalat.

Elég szemét dolog ezekért szívni a másik vérét és tönkretenni a lelkét!


20/l

2011. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2.-nak Érdekes az ilyen emberek akkor még ŐK LESZNEK A HIBÁSAK ha ki merészelnek állni magukért és nem hagyják, hogy a sárba tiporják őket!
2011. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, az elsőnek ment.
2011. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Első te egy f@szkalap vagy!Ez most látatlanba megmondom.Egyébként meg nincs igazad engem pl:azért mert az osztályban szinte mindenki egy suliból jött vagy vmi edzésről ismerte egymást engem meg nem szemétkedtek velem én meg állítólag "komolyan vettem" ja és lány vagyok.
2011. jún. 15. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Miket műveltek Veled?
2011. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam kiközösítve. Egy időbe kövér voltam, ettől függetlenül az emberek többsége nem szórakozott velem. Aztán pont mint Bix edzés edzés edzés aztán hirtelen még azoknak sem lett bajuk velem akinek eddig volt. Azt mondom gyerekek, majd kinövik egy idő után. Nálunk 2 gyerek volt "kiközösítve" de igazából azok se voltak csak ha nem volt muszály nem kezdeményeztünk velük kommunikációt. Az egyiknek már akkor is 180as a pulzusa ha ránézel (állandóan be volt stresszelve valami baja lehetett) a másik meg annyira sötét volt, hogy nem kockáztattuk meg vele a beszédet.
2011. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szivattak szóban sokszor szinte mindig meg amikor mellém kellett ülni v tesi páros feladat úgy kezeltek mint egy taviszörnyet.Már ha érted de az egyik fő mozgatórugó egy olyan csaj volt akit 13 évesen vert a pasija és megdugta
2011. jún. 15. 13:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja igen a gyengébbik nem... sajnos ők tudnak olyat vállalni, amit mi sohasem tennénk meg. Úgy bírom egy egy kislánynak mekkora szája van, pedig a seggén még a tojáshéj... Ne foglalkozz velük, nem éri meg sajnos túl hülyék ahhoz, hogy felfogják mit is tesznek.
2011. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!