Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiközösítettek, mit tegyek?

Kiközösítettek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok. Tudom pár nap van vissza de nekem rengetegnek tűnik.. Normális lány vagyok annyi különbséggel hogy érzékeny. (meghalt az apukám+családban is vannak balhék)

Igaz barátom is csak sulin kívül van, alig tudok vele beszélni. A suliban pedig a lányok szó szerint lenéznek, kiröhögnek,kibeszélnek, közben a szemembe hazudnak. Történt egy kis baleset hogy a szekrényemből egy üdítő ami bennmaradt és az üveg szétdurrant így minden üdítős lett, és az egész suli az én szekrényemen és rajtam röhögött... Beteg voltam nem voltam ott, de holnap megyek és nem bírok aludni mert félek. Mit tegyek?


2011. máj. 9. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

szia:)

először is ne aggódj:) mindig arra gondolj, hogy nem soká itt a suli vége, és megszabadulsz a hülye otársaidtól...

nehogymár az ilyen kis szemét oszt.társak miatt egy kicsit is kedvetlen, szorongó legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem érdemli meg egyik sem, hogy ne tudj aludni tőlük...

az pedig, hogy az üditő...szerintem már el is felejtették...nem miattad volt, meg semmi...

tudom, nem könnyű ez neked...de amikor én voltam én az áltsuliba, után annyira örültem, hogy többet nem kell azokhoz az emberekhez igazodnom...és tudod, amikor középsulis lettem, minden megváltozott, több mindenkivel bezsélgettem, nem lettem nagyobb szájú, mert nem vagyok az a típus, de sokkal másabb volt...

szóóóval ne aggódj, tarts kiiiiiiiiiiiiiii:)

ne érdekeljen ki mit gondol rólad...mert úúgyis utána új suli, új környezet, új emberek, ahol senki sem ismer, és újrakezdheted az egész suli dolgaidat:)

teljesen megértelek amúgy...de hidd el, hogy az egész suli biztosan nem röhögött rajtad, már el is felejtették:)

nem sokáááá itt a ballagásod, ne idegeskedj, aztán új suli, ahol újra próbálhatsz mindent...és tessék majd ám ott odamenni a neked szimpi emberekhez, és kérdezgetni, melyik suliból jött, mit szól az otársaikhoz és ki fog alakulnak jópááár barátság:) légy nyitott, új emberek, akik nem ismernek téged, nem tudják milyen vagy:) én pl. a szintén visszahúzódóbb, csendesebb emberkékben találtam meg azokat, akikkel szívsen vagyok együtt a suliban, te is látni fogod majd, kik illenek hozzád, csak a lényeg, hogy merj kezdeményezni, majd pl. találj ki előre kérdéseket, de ha nem, akkor is minden tök jó lesz:)

fel a fejjel csajsziiiiiii:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sziaa! :)

Köszi, most így jól jött, tényleg ezer hála! :D

A mai napot átéltem de azért voltak beszólogatók! :s

2011. máj. 10. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

a többi napon is túlleszel, hidd el:) aztán az összes szemétséget, az átélt dolgokat "kidobhatod":)

és egy teljesen új lappal indulhatsz neki az új sulinak...csak merj lépni ( persze ne rámenősen, mert az sem jó ), de biztosan tudni fogod, hogyan kezdj bele:)

és tudod, amit még nem írtam, hogy pl. pont az ilyen emberekből, akikkel szemétkedtek, lenéztek, azokból később sikeres ember lesz...a piszkálódósok meg majd csak leshetnek:D

ez motiváljon...ne aggódj, hamar lemegy ez a pár nap, és többet ha nem akarsz rájuk sem kell majd nézned:)

tessék mosolyogni, vidámnak lenni, nevetgélni, azt csinálni, amit szeretsz...:)

remélem minden sikerül, amire vágysz:)

pusszi

2011. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! Hálás vagyok! :))
2011. máj. 12. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!