Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiközösítettek! Hogyan éltétek...

Kiközösítettek! Hogyan éltétek túl a sulis éveket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan közösítettek ki?Mit csináltak veled?
2010. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon akarsz, vissza kerülhetsz bármilyen társaságba, változtass azon ami miatt kiközösítettek, és próbálj az elvárásaik szerint viselkedni, ha viszont úgy érzed h nem akarsz olyan lenni amilyennek ők elfogadnának téged, keress egy iskolán kívüli elfoglaltságot, ahol találhatsz új barátokat.
2010. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon visszahúzódó vagyok. Tavaly volt egy lány az osztályban (a padtársam aki szintén ilyen volt), lehet, hogy keveset beszéltünk, de így is megértettük egymást. Aztán elköltöztek, azóta nincs senki, aki igazán barátkozna velem. Persze ezt már azóta tudtam hogy így lesz, amióta mondta, hogy költöznek, de nem tudtam hogy ennyire szar lesz (pedig már általánosban is én voltam a különc). 5 éves a suli, úgyhogy még 3,5 évet kellene kibírnom, de nem tudom, hogy hogy fogom.

Persze tudom, hogy bennem is van hiba, de ha akarnék se tudnék megváltozni, ilyen vagyok amióta anyum kipottyantott. Ezenkívül ugyan jól tanulok, de készségtárgyakban rossz vagyok, és nem vagyok valami nagy bulizós, ami ugye a mai fiataloknál azt jelenti, hogy nem is vagyok ember.

Bocs, hogy hosszú lett, pedig ezek még csak a sulis gondjaim...

2010. dec. 8. 20:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem írni, hogy kisvárosban lakom (ami olyan mintha egy tanya lenne), ráadásul tél van, úgyhogy semmiféle program nincs igazából csak táncok, de mint írtam tesiből rossz vagyok, tehát a tánc is kilőve.
2010. dec. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!