Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják mindig a családo...

Miért mondják mindig a családosok, hogy gyerek nélkül üres az életem? Én nem így gondolom, teljes életet élek gyermektelenül is. 45/N

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy gondolja, érzi, ... satöbbi.

Nekem sincs család és így érzem jól magam. Amig volt, addig nem volt jó.

Egyedül sokkal jobb.

Nekem!

Másnak ez az élet tutira nem tetszene.

Azzal meg ne törődj, hogy ki mit mond! úgy élj ahogy neked jó. Mert úgy lesz neked jó :D

2022. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Számtalan aspektusa lehet.


Egy gyerek nélküli közönséges élet elég semleges, sokak személyisége vagy/és mindennapjai szűrkék és ad nekik egy eseménydúsabb pörgést. Jóval és rosszal vegyítve.


Kik lelke, önismerete, személyisége színesebb, fejlődőképes, számtalan dolog és tevékenység, elméletek érdekli őket, azok számára nincs unalom, malomkerék játszma és esetek többsége ezen rétegben kiteljesedik, önmaga egy egész ember s nem várja azt, hogy félemberként egy másik személy/személyek egészítsék ki.


Nekik amolyan hab a tortán a boldogsághoz a párkapcsolat és gyermek vállalás, mely életük részévé válik.


Kevés ember képes önmagában teljes és boldog lenni s szintén ilyen párt keres az.

2022. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ui. : kinek mi.


Nekem vannak 50-60+os barátaim gyermek nélkül és boldogom, fiatalos megjelenésük. S jómagam is megelégszem párommal, ahogy ő is. Egykor randik alapja volt a "nem akarok gyermeket". Ettől függetlenül is van családom.

2022. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!