Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy nem...

Miért mondják sokan, hogy nem érdemes hazaköltözni?

Figyelt kérdés

Szeretnék külföldről hazaköltözni, de a legtöbb ismerős azt hangoztatja, hogy minek, miért, barom vagy stb. Közben akkor ők miért élnek ott? Na meg tudom, hogy nem élnek rosszul, tehát akkor tényleg nem értem miért panaszkodnak folyton. Nekem hiányzik nagyon a család, meg persze Anglia sem abba az irányba halad, amire számítottunk.

Én nem gondolom, hogy ez ennyire rossz lenne, mint ahogy beállítják. Ti mit gondoltok?


2022. nov. 6. 09:44
 1/2 anonim válasza:
Miért foglalkozol mások véleményével? Ha hiányzik a családod akkor menj haza hozzájuk. Ha ilyet mondanak akkor szólj vissza nekik. Ez a te életed és másnak nincs joga beleszólni, hogy te hogy fogsz dönteni.
2022. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mondják sokan, mert úgy gondolják.

Ha nem csak egy hisztis kis csöp lennél, megkérdeznéd őket, hogy mivel indokolják.

Egyébként meg nem kell senkire sem hallgatnod. Vélhetőleg felnőtt ember vagy, aki képes önállóan gondolkodni, önállóan döntéseket hozni. Mi tart ettől vissza?

Nyilván már pontosan tudod, miből fogsz Magyarországon megélni, felmérted, milyen életkörülményeket fog ez a megélhetés biztosítani számodra. Ha ezek után is vissza akarsz költözni, akkor nyilván pozitív eredményt kaptál.

Szóval mi tart vissza? Miért mások véleményével foglalkozol?

2022. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!