Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális mit tegyek?

Ez normális mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban aranyszívű kisfiú voltam, most meg irigy kutya vagyok, aki féltékeny mindenki más sikerére, mit tegyek, hogy ne legyek ennyire irigy?

2022. nov. 6. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Tegyel a sajat sikerekert
2022. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önismeret, önmagad rendberakása, önértékelés, előnyök-hátrányok ismerete, majd személyiségedhez megfelelően fejleszteni azokat, s önazonos pozitívabb énednek nem lesz oka sóvárogni, irigykedni mások dolgaira, mert jobban leköt saját életed, eredményeid. Tudástól egészen a teljesítményig.


Felelj meg önmagadnak.

2022. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, a kamaszkorod vége felé jársz. Ha így van, nincs semmi baj, evolúciós okok húzódnak a háttérben. Az őskorban a kamaszkorú utódok kerültek leválasztásra, akkortól kellett saját lábukon megállni. És ahhoz, hogy valóban meg tudjanak állni, ne haljanak éhen, önzőnek, irigynek kellett lenni. Idővel elmúlik majd, ne aggódj.
2022. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%
Keresd meg a saját életed örömeit. Pl minden este írd le/gondold át, hogy milyen jó dolgok történtek veled az nap. És próbáj saját magadnak sikert okozni, ha elakarsz érni valamit akkor kis lépésekben haladva próbálkozz
2022. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!