Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ettől bunkó vagyok?

Ettől bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
Beszélt valaki én meg közben párhuzamosan, elkezdtem beszélni vele. Bele se gondoltam csak a legjobb barátnőm mondta hogy ez nem volt szép és hogy hogy érezném én magam a helyéneb.

2022. nov. 27. 01:27
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
68%
Igen, bunkó voltál ebben a helyzetben.
2022. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha beszélünk, kommunikálunk a másikkal odafigyelünk egymásra.


Ha nem érdekel a téma inkább válts vagy finoman mondd meg, most ezt ne.


De a másik fél is vak lehet, ha nem veszi észre, hogy nem érdekel a téma.


Lehet mindkettőtöknek el kellene gondolkodni ezen.


A kapcsolatok és kommunikáció is az adok-kapok elven működik +tisztelete a másik félnek.

Főleg, ha fontos számodra.


Simán kiiktatom a figyelmetlen, öncentrikus embereket.


Tegnapi nap folyamán is volt egy példa.


Mutattam mit modelleztem egész éjjel és szó nélkül átnézett az alkotásomon.


Nem erőltetek senkinek semmit, de minimum az, hogy mondja meg "bocsi ez nem érdekel" - ok, akkor elfogadom és majd megbeszélem olyannal máskor, akit érdekel.


Nincs ezzel semmi baj, de az, hogy belevág saját mondandójába, ignorálva azt, amit elé raktam mint témát, no ez bántó.


Ilyesmi helyzet lehetett a te "bunkóságod". Ignoráltad barátnőd témáját.


Amit gondolom szeretett volna megosztani Veled.


S hidd el, jobb egy "bocs ez nem érdekel" - t kapni, mint egy ignorálást egy állítólagos baráttól.


Sose tudhatod kiben milyen érzések vannak.


Pl számomra fájó volt, hogy az illető jobban el van foglalva önző módon magával, nem egy kölcsönös beszélgetés.

Gőze se volt arról, amit elé raktam, az hány óra munka és tervezés volt.


S ez csak 1 pl.


Az általam említett illető barátnak gondolta magát, de egy barát odafigyel a másikra is.

Abban a tévhitben volt, hogy közeledik felém, mint barát, ám egyre öncentrikusabb lett az utóbbi időkben.

Utóbbi 24 beszélgetésből 22 98%-ban róla szólt.


Míg más barátaimmal oda-vissza minden oké és kölcsönös, sőt adott projektekben összedolgozunk.


Úgy nem lenne működő képes, ha nem figyelnénk egymásra, korrekten meg tudunk mindent beszélni.

Magánügytől a szakmai dolgokig.


Ez a lényeg.

2022. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem voltál bunkó. Kivel nem fordult elő az, mégy egyezer sem, hogy -- egy másik ember beszélt--és ő nem vágott az illető szavába, közlendőjébe ???..Akár akarva is??

Befordítottad, nézett rád úgy az-az ember, nagy szemekkel, hogy úúú de bunkó???:)


Hagyjuk már az álszentséget!!! Ez valami önostorozó, flagelláns kérdés????



Most akkor a barátnőddel kezdtél el beszélgetni, miközben az illető mondta a magáét, vagy az illető, monológjába kotyogtál bele?:)

Lényegtelen is, attól még nem vagy bunkó.

Amikor te, vagy a kommetálók közül valaki beszél ,és valaki más közbeszól ,az gondolom rögtön bunkó? Igaz?

A bunkóságnak sok formája van. Párbeszéd közben is lehet valaki bunkó, de szerintem ahhoz egy egyszerű közbeszólás nem elég ,ha csak nem..........

Sűrűn találkozom közbep*fázó emberekkel van akinek még igaza is van, akinek meg nincs azon meg röhögök ,vagy elküldöm a csá..ba.

Ne tépelődj ezen, hacsak nem ez a szándékod!! :):)

Piros karika (lepontozás) :) nem érdekel kivétel, ha a közepén van egy cö kereszt . :)

Mert az nem jó:)

2022. nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!