Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok szívesen...

Mit csinálnátok szívesen azzal az emberrel, akit utáltok?

Figyelt kérdés
kiváncsiságból..
2023. febr. 5. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Semmit.
2023. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem foglalkoznék vele, mert ha valamit/valakit nem szeretsz, nem érdemli meg hogy az idődet, energiádat, kedvedet és gondolataidat feleslegesen lekösse, főleg elrontsa.


Vagy most arra gondoltál, hogy ide leírja mindenki hogy milyen válogatott bosszúkat és kínzásokat kíván másoknak, és az ő szenvedésükön élvezkedik? A valóságban úgysem csinálsz ilyet senkivel, és ha nem vagy idióta akkor nem teszel olyat másokkal amit saját magaddal szemben nem viselnél el másoktól.

2023. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vans$ ***** válasza:
93%
Te mit ? :)
2023. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Elkerülném.
2023. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Addig rugdosnám taposnám amig mozog
2023. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Lehet hogy az akit utálok nem érdemelné meg azt amit megtennék vele
2023. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbel semmit. Viszont vannak olyan emberek a társadalomba, akik nem ide valók. Pedofilok, gyilkosok, erőszaktevők... Ezeket tényleg vagy életfogytig elzárni vagy kivégezni.

Az hogy most pl Józska Pistával haragban vagyok, mert letaposta a virágom... Hát engem érdekel már. Akivel haragban vagyok annak se kívánok rosszat. Még olyat se, hogy legyen hasmenése, nem hogy durvábbat. A személyes érzelem nem azt jelenti, hogy valaki rossz ember. Másik embernek ugyan úgy nem akarnék rosszat, mint annak akivel jóba vagyok. Ha valami szerencse éri akkor se vagyok ingerült. Attól még ugyan úgy ember. A kimondottan rossz emberekkel van csak bajom.

2023. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit valóban utálok azt próbálom kerülni ahogy lehet.
2023. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, még annyit, hogy pl Orbánt is kimondottan utálom, de őszintén nagyon szívesen leülnék vele kávézni, beszélgetni. Kíváncsi vagyok az emberi oldalára. De nem hinném, hogy valaha is lenne erre alkalmam. Pedig őszintén szeretném, meg lehet páran ezért megköveznének, de semmi ártó szándékom nem lenne egy négyszemközti megbeszélés során. Csak tényleg érdekel, hogy milyen ember.
2023. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Orbánt is megdöglesztenem, ugralnek a fején
2023. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!