Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most gyorshajtá...

Szerintetek ez most gyorshajtás vagy valami teljesen más? (Ausztria)

Figyelt kérdés

Volt már Ausztriában gyorshajtásom, akkor kijött hogy 45€-t kell megfizetnem, ha nem én vezettem az autót, abban az esetben ki kell töltenem a formanyomtatványt és visszaküldeni. Persze kifizettem, ennyi volt.

Most viszont jött egy levél, amiben nem írták, hogy gyorshajtás vagy micsoda, csak annyit, hogy Közlekedési kihágás elkövetése Ausztriában - Rendőrségi büntetés - Annak a személynek a felderítése, aki a gépjárművet vezette. Lehet látták a képen, hogy férfi vezette(párom) és női néven van az autó(az enyém), de semmit nem írtak, hogy gyorshajtás, vagy tilosban előzés vagy mégis micsoda, sem összeget amit ki kell fizetni. Csak azt, hogy adjam meg ki vezette. Szerintetek?



2023. márc. 4. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Add meg nekik,hogy ki vezette. Ha mást nem kérdezz rá,hogy ez mi.
2023. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elküldtem már, interneten is ki lehetett tölteni. Ott nem volt lehetőség kérdésre. Vállaljuk bármi van, csak érdekes, hogy nem írtak benne semmit most, nem úgy mint ezelőtt
2023. márc. 4. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor simán lehet gyorshajtás.
2023. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!