Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma este hívtak volna bulizni az egyik ismerősöm,de sajnos nem gondoltam de lebetegetem fáj a torkom és a közérzetem olyan furi. Vissza mondani nem akarom mert már sokszor mondtam vissza es az tuti hogy többet nem hívnának. Így tényleg nem tudom mit tegyek,mert azért ott nem tudok haza jönni majd csak hajnalba és ha nem fogom jól érezni magam szóval nem tudom mert már le van beszélve?
2023. márc. 10. 14:56
 1/5 NTBS ***** válasza:
Mond vissza, mert egy hétre kidőlsz.
2023. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha otthon maradsz. Jártam már úgy, hogy elindultam betegen bulizni, aztán a vonaton annyira berosszultam, hogy inkább leszálltam félúton, és hazamentem a következővel. Nem volt vicces, ahogyan neked sem lesz az, ha elmész és berosszulsz.
2023. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak attól félek mivan ha nem hívnak többet mert volt hogy lemondtam,de nem tehetek arról hogy most lettem beteg?
2023. márc. 10. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, de értelmes ember megérti, hogy beteg vagy. Az jobb, ha elmész szenvedni, esetleg megfertőzöl másokat is?
2023. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem akarom.
2023. márc. 10. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!