Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg utáljaa fiatal az...

Tényleg utáljaa fiatal az időset és fordítva? Vagy csak édesanyám hiszi ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez egy komolyabb téma mint amiket általában felrakok az országban tényleg minden nyugdíjjas utálja a fiatalt és minden fiatal utálja a nyúgdijjast? Anyám ezt hiszi és én azt látom hogy ő is utálja őket pedig egyszer ő is odafog jutni csak késöbb. Kérdés:csak az én családomban van ez vagy ez tényleg egy társadalmi probléma?

2023. máj. 2. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én a velem egy korúakat is útálom! :D
2023. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi okból?
2023. máj. 2. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

nem utál senki senkit...ez csak inkább fasiszta gyűlöletkeltés..

Abból indul ki az egész, hogy a fiatal fürgébb, nehezen várja ki, hogy az idős ember haladjon..


Az élet fintora, és ez megváltoztathatatlan. Az utált idős nem tudja megvárni, hogy az utálkozó fiatal hetven éves legyen, és nagyon beteg...akkor kezetfoghatnának.


Az evolúció már csak ilyen


Anyukádat csókoltatom. Még jók a záróizmai?

2023. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erős kifejezés az utálat, - inkább generációs különbségnek nevezném ezt az állandó állapotot.
2023. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha édesanyád ezt mondja, aki gondolom reprezentatív felmérést végzett előtte, akkor az nagy valószínűséggel úgy van? Nem tudhatjuk, mi jár a másik fejében, de szerintem ez egyáltalán nem jellemző. Nem kor függvénye (normális esetben), hogy kiket szeret vagy utál az ember. Mondjuk bizonyos öregek azt gondolják, hogy nekik előjogaik vannak, ezt én sem szeretem, de nem általánosítok.
2023. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a piacon két jópofa, jóalakú csaj rászólt egy nénire, hogy igyekezzen nyanya..

Kérdem a nénit, van-e fiatalkori fényképe saját magáról? A következő héten hozott egy (marharégi)képet...hát bizony szebb volt mint a beszóló két csaj...

Mindenesetre a lányok utálatból ötöst kaptak.

2023. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 ezzel nem tudok vitába szállni, hogy tudnak ezek a mőnemüek ennyire gyűlölni? Ezt egyszerüen nem értem XD
2023. máj. 12. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!