Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért irigy rám minden nő?

Miért irigy rám minden nő?

Figyelt kérdés

Bármilyen nővel össze barátkoztam mind irigy lett rám. Egyszerűen érződik hogy irigyek rám pedig én nagyon kedves vagyok mindenkivel és nem vagyok el szállva magamtól viszont nagyon nagyon látszik rajtuk az irigység. Persze ezek a nők legtöbbször nem voltak olyan jó nők szóval nem voltak magukkal meg elégedve aztán rajtam töltötték ki mintha én tehetnék róla. Ha egy hasonló nővel barátkoztam össze akkor azzal jól kijöttem nem volt rám irigy mert rendben volt magával. De volt egy másik jó nő is vele is jóba voltam aztán el kezdett velem rivalizálni. Szóval nem mondom hogy nincs barátnőm de a legtöbb irigy rám. De a mai világba már mindenkire irigyek sajnos! (szerintem)


Pl volt egy osztálytársam és utánam mindig jöttek a fiúk és látszott rajta hogy irigy volt mert rá a kutya se nézett.



2023. aug. 1. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
El vagy te szállva rendesen.
2023. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 én nem vagyok el szállva de nyilván te jobban tudod
2023. aug. 1. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Jobban, mivel egy külső szemlélő véleményét hallod, aki nem elfogult veled szemben. A "nem voltak olyan jó nők [mint én]" meg a "rá a kutya se nézett [bezzeg rám]", "egy másik jó nő is [mint én]" szövegekhez azért kell arc.
2023. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos hogy irigyek voltak, lehet csak szimplán lenéztek a hatalmas egod miatt
2023. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Cicus, azt javaslom, hogy jelentkezz egy modelliskolába! Amint azt a leírásban világossá is tetted, az adottságaid nyilván meg vannak hozzá. A sok jó csaj közül nyilván már senki nem fog irigykedni rád, így megszabadulsz ettől a rettenetes ballaszttól. :D
2023. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmutatom én neked miért irigyek rád "pedig én nagyon kedves vagyok mindenkivel és nem vagyok el szállva magamtól viszont nagyon nagyon látszik rajtuk az irigység." hát ezért (főleg a mondat első fele). Jó a kedvesség de ez a tenyérbe mászó mézes mázasság (részemről) hajtépő és rendkívül frusztráló. Utálom az ilyen embereket, sose látni rajtuk ha szr napjuk van egyszer sem és furkálódnak akár hátad mögött beszélnek kétszínűek de ha nem is akkor is ez rí le róluk.
2023. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan hogy irigység nem létezik személyt megtestesítve, ezt a szót azok hozták be akik önteltek voltak. Alapvetően lehetek én is irigy a cipődre a viselkedésedre de ezzel nem megbántani akarlak hanem csak amit én nem vehetek meg pl azt én is szeretném ugyanúgy mint te. Az igazi irigység ez volt az hogy valakinek nem tetszik a személye és viselkedése az az én dolgom illetve hogy ezt ő hogy éli meg az övé de én döntök nem a másik.
2023. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!