Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek az oka hogy a...

Mi lehet ennek az oka hogy a cigányokkal jobban megtalálom a közös hangot?

Figyelt kérdés

Mikor sulis voltam minden osztálytársam magyar volt és egyáltalán nem találtam velük a hangot egyszerűen nem ment velük a barátkozás. Sokszor el gondolkoztam hogy miért lehet ez de aztán rájöttem hogy a cigány lányokkal sokkal jobban el vagyok. Mentem egyszer egy cigány buliba és egy lánnyal annyira jóba lettünk! Volt közös témánk érdeklődött az irányomban és működött az egész. Meg volt egy félig cigány testvér pár és velük is nagyon jól kijöttem. Tök jól el beszèlgetek velük és érdeklődnek irántam de ez a magyaroknál nincs meg! Nem tudom miért lehet ez.


(Szitkozódó, rasszista megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi)



2023. szept. 1. 19:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Hmm ennyire ne válaszoljon hozzá
2023. szept. 1. 22:36
 2/2 anonim válasza:
80%
Fura hogy leírtad nem akarsz rasszista válaszokat, úgy hogy a kérdésed annyira rasszista hogy példaként kéne mutogatni.
2023. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!