Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszatérhetnek a dinók?

Visszatérhetnek a dinók?

Figyelt kérdés
Nem ilyen klónozással, hanem arra gondoltam, hogy lehet elmentek űrhajóval, és mivel az űrben gyorsabban telik az idő, elmentek pl 100 millió éve, de az nekik csak 20 év volt mondjuk, és visszajöhetnek bármely percben. És akkor mi lesz velünk? Kicsit tartok ettől.

2023. okt. 9. 21:34
 11/93 A kérdező kommentje:

3: te nagyon kedves vagy!

4: nem tudhatod, mennyire intelligensek, vagy beszéltél velük valaha? Láttál egyet is élőben?

5: ki mondta, hogy t-rex volt? Ne a filmekből indulj ki. Meg azt se gondolnám, hogy minden fajt vittek, ez így elég hülyeség lett volna! Lehet csak kevesebben mentek viszonylag

6: fogalmam sincs miről beszélsz, én nem nézek ilyeneket, még a star warst se láttam, meg a star treket vagy mit se

2023. okt. 9. 22:40
 12/93 anonim ***** válasza:
89%
Tehát mégsem trollkodás, b@szki ://. Pedig legalább abban a tudatban akartam maradni, hogy ilyen nem létezhet.
2023. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
90%
Most sötétség van, de nálad szerintem nappal is.
2023. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 A kérdező kommentje:

7: köszi, ha arra járok megnézem

8: gondolom, ha maguktól mentek, akkor simán fejlettebbek nálunk, mert mi nem tudnánk így elmenni. Talán azóta szaporodtak is meg ki tudja, okosodtak, sokan jönnének. Egyébként borzasztó szomorú amit írsz

2023. okt. 9. 22:43
 15/93 anonim ***** válasza:
78%
Ne nézz több disney pluszt.
2023. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
93%

8vagyok

Szomorù de reàlis..nem?

Hùs csont szaru bôr…

Nade ha ôk mentek el (fejletebbek) akkor te pl visszamennèl oda ahol csak èrtelmetlen lrimitiv tök “kezdetleges”az èlet?

2023. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim válasza:
92%
A Voyager ürszonda arany lemezét hallgatják éppen és már repülnek is ide.
2023. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim válasza:
95%
Aha, mar visszajöttek dino nuggets formaban
2023. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
83%
A madarak bizonyítottam dinoszaurusznak számítanak, így nem kell semmilyen űrutazás meg időutazás, hogy élő dinoszauruszt láthass.
2023. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:

15: olyanom nincs, csak netflix meg hbo, de mint mondtam nem nézek ilyen filmeket

16: belegondolva senki sem tudhatja miért mentek el! Hiszen nekik csak 20 év telt el. Ugyanazok a dinók jönnének akik elmentek, nem más generáció vagy ilyesmi. Akár kíváncsiságból is visszajöhetnek, lehet ez egy kirándulás nekik

17: az jó lenne azt meghallgatnám én is

18: ez kicsit gonoszság volt már tőled

2023. okt. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!